Referencie Vám pomôžu v rozhodovaní

Apartmánový dom Mojtín sa nachádza v krásnom horskom prostredí v dedinke Mojtín, ktorá je obklopená malebnou prírodou Strážovských vrchov. Pobyt u nás si vychutná každý, ale predovšetkým tí, ktorí obľubujú turistiku, lyžovanie, cykloturistiku, hubárčenie, zber lesných plodov a pokojné prostredie. Dom prenajímame jednej skupinke hostí.

K dispozícii u nás Vám je:

- v letnej sezóne vonkajší bazén s prekrásnym výhľadom na okolitú prírodu;
- kryté posedenie s krbom pre 18 osôb;
- veľká záhrada s rozlohou 600 m2 (kompletne oplotená),
- stolný futbal.

Apartmán Mojtín N - vhodný pre 8 osôb.
S vlastným vchodom: dve 4-lôžkové izby (izby predelené zhrňovacími dverami), obývačka s krbom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, kuchyňa s televízorom, satelitom a DVD (elektrický sporák, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra), balkón, samostatná zastrešená terasa.

Apartmán Mojtín S - prispôsobený pre 12 osôb.
S vlastným vchodom: 2-lôžková izba s dvomi prístelkami, 3-lôžková izba, 5-lôžková izba s televízorom a satelitom, kúpeľňa s vaňou, WC samostatné, kuchyňa (elektrický sporák, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra), špajza, balkón.

Hosťom poskytujú apartmány ideálny relax a maximálne súkromie. V ich okolí sa nachádza veľa historických pamiatok, turistických chodníkov a miest pre oddych i zábavu. Je to raj pre hubárov a milovníkov prírody.

Máme viac ako 10 ročné skúsenosti s prenájmom a stovky absolútne spokojných klientov. Radi Vás preto u nás privítame a veríme, že sa u nás budete cítiť výborne. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí