Príjemné ubytovanie v nových apartmánoch

Príďte sa ubytovať k nám do nových moderne zariadených Apartmánov Vinohrady, situovaných v mestskej časti Zlatovce v Trenčíne. Apartmány sú vyhľadávané rodinami s deťmi, ale využiť ich môžu aj firmy, ktoré hľadajú ubytovanie pre svojich manažérov, zamestnancov alebo obchodných partnerov.

V blízkosti apartmánov sa nachádza reštaurácia, bowling, potraviny, autobusová zástavka a železničná stanica. Do centra sa dostanete autom za 5 minút a pešou chôdzou za 30 minút. Trávenie voľných chvíľ si môžete skrátiť návštevou Trenčianskeho hradu, Domu mestského kata, neďalekého Hradu Beckov alebo Leteckého múzea v Slávnici. Po náročnom dni si môžete príjemne zaplávať na letnom Kúpalisku Trenčín alebo sa zrelaxovať v bazéne Grand. Bazén je súčasťou Kúpeľov v Trenčianskych Tepliach a oddych nielen v bazéne si tu užijete počas celého roka. Adrenalínoví nadšenci sa určite radi zabavia v Tarzánii Trenčín. V zime si skvele zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Ski centrum Kálnica, Homôlka či Veľká Javorina.

Ubytovanie v našich Apartmánoch Vinohrady je celoročné s kapacitou pre 8 osôb. Môžete sa ubytovať v dvoch 2-lôžkových apartmánoch (Apartmán Vinohrady 2, Apartmán Vinohrady 6) s dvomi prístelkami.

Každý apartmán disponuje jednou spálňou s manželskou posteľou a šatníkovou skriňou. V obývacej miestnosti využijete televízor so satelitným príjmom a pohodlný rozkladací gauč, ktorý slúži ako prístelka pre dve osoby. Spálňa aj obývacia miestnosť sú dovybavené balkónom a posedením na jednom z nich. Obývacia miestnosť je priamo prepojená s plne vybavenou kuchyňou s jedálenským posedením, elektrickou rúrou, keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Samozrejmou súčasťou každého apartmánu je aj kúpeľňa s vaňou, práčkou, sušiakom na bielizeň, sušičom na vlasy a samostatná toaleta. V prípade potreby je Vám k dispozícii žehlička. V celom objekte je dostupné bezplatné WiFi s káblovým pripojením na internet.

Pre každý apartmán sú vyhradené dve súkromné parkovacie miesta, nachádzajúce sa priamo pred apartmánmi. Apartmány Vinohrady sú skvelou voľbou, ak hľadáte dlhodobé ubytovanie v súkromí za rozumnú cenu. Tešíme sa na Vás.