Pekná chata s krbom na samote pri lese

Chata Nina je umiestnená v nádhernej prírode Slovenského krasu, v tichom prostredí na samote pri lese, vo vzdialenosti približne len 300 metrov od známej Gombaseckej jaskyne. Nádherná okolitá príroda, dokonalý pokoj, maximálne súkromie a zabezpečený komfort ubytovania. Ak túžite po dovolenke, ktorá spĺňa všetky tieto atribúty, srdečne Vám k nám pozývame. Spríjemniť Váš pobyt si môžete navyše množstvom príjemných turistických prechádzok, hubárčením, cyklistikou, jazdou na koni, návštevou Gombaseckej jaskyne a iných blízkych kultúrnych a historických pamiatok.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v komfortne zariadenej chate, ktorá disponuje kapacitou ubytovania pre 8 až 9 osôb. Hosťom sú v chate k dispozícii štyri dvojlôžkové spálne, pričom v jednej z nich je možnosť využitia jednej prístelky. Príjemne oddýchnuť v kruhu rodiny a priateľov si môžete v priestrannej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, pohodlnou rohovou pohovkou, spoločenskými hrami a jedálenskou časťou s posedením. Nechýba tu ani plne vybavená kuchyňa s možnosťou prípravy chutnej domácej stravy, na prípravu ktorej Vám tu poslúži plynový sporák, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička a mikrovlnná rúra. Samozrejmosťou chaty je kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

K chate patrí veľký pozemok o rozlohe 1,5 ha, cez ktorý preteká lesný potôčik. Oddýchnuť si tu môžete taktiež pri vonkajšom posedení s ohniskom a kotlíkom. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri chate. Veríme, že si u nás dokonale oddýchnete, načerpáte dostatok novej energie a radi sa k nám opäť čoskoro vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.