Penzión v tichom prostredí!

Penzión Bernáth je situovaný v tichej časti obce Krásnohorská Dlhá Lúka, nachádzajúcej sa vo vzdialenosti len 8 km od mesta Rožňava. Obec leží na severnom úpätí Silickej planiny a je vhodným miestom pre milovníkov krásnej prírody a turistiky. Zaujímavosťou obce je dvojvežový kostol, ktorý je jedinečný svojho druhu. Návštevníci tu môžu tiež obdivovať pútnické miesto Panny Márie. V blízkom okruhu sa nachádza Hrad Krásna Hôrka ako aj známa Krásnohorská jaskyňa, ktorá je unikátnym výtvorom prírody a je zapísaná v zozname svetového prírodného dedičstva. Zaujme Vás určite aj expozícia v priestoroch kaštieľa Betliar, ktorá je zameraná na život a kultúru uhorskej šľachty v 18. a 19. storočí.

Penzión Bernáth poskytuje celoročne príjemné ubytovanie pre max. 30 osôb. Je vhodný pre ubytovanie jednotlivcov, párov, rodín s deťmi, ako aj pre viacčlenné skupiny hostí, ktoré si ho môžu rezervovať celý len pre seba.

K dispozícii je Vám tu spolu 10 moderne zariadených izieb, štyri 2-lôžkové, štyri 4-lôžkové izby a dve 3-lôžkové. Prízemie aj poschodie penziónu je riešené identicky. Na oboch podlažiach objektu sú umiestnené vždy 3 izby (1x3, 2x4) ako aj príjemná spoločenská miestnosť s pohodlným posedením (v prípade potreby s možnosťou využitia prístelky), v ktorej si môžete oddýchnuť pri pozeraní televízora resp. hraní spoločenských hier. Obe spoločenské miestnosti (na prízemí aj poschodí objektu) sú zároveň prepojené s plne zariadenou kuchyňou s možnosťou prípravy vlastných obľúbených jedál, v ktorej výbave nechýba elektrický sporák, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou a kompletný kuchynský riad. Pre zabezpečenie komfortu hostí je každé podlažie penziónu dovybavené rovnako kúpeľňou so sprchovacím kútom/vaňou a toaletou.

V ďalšej časti penziónu sa nachádzajú štyri 2-lôžkové izby, z ktorých každá je vybavená vlastnou kúpeľnou so sprchovacím kútom a toaletou. Hosťom ubytovaných v týchto izbách, je k dispozícii spoločná plne vybavená kuchyňa prepojená so spoločenskou miestnosťou. Počas celého pobytu môžu hostia využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet ako aj doobjednať si chutné raňajky, prípadne polpenziu.

Skvele oddýchnuť si môžete na krytej terase ubytovania ako aj v záhradnej časti penziónu s vonkajším altánkom s posedením pri krbe a ohnisku. Spríjemniť Váš voľný čas si tu môžete hraním futbalu alebo jazdou na bicykloch, ktoré Vám radi zapožičiame. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.

Príďte sa zrelaxovať do pokojného a tichého prostredia našej malebnej obce Krásnohorská Dlhá Lúka. Srdečne Vás pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.