Na okraji lesa a obce, pri potoku, 2 ha

Penzión Jozefína je situovaný v krásnom prostredí Národného parku Slovenský kras, na okraji malebnej pokojnej obce Krásnohorská Dlhá Lúka. Ideálna poloha penziónu pod lesom na rozľahlom 2-hektárovom pozemku v kombinácii s jeho širokou paletou doplnkových a oddychových aktivít je zárukou skvelej dovolenky plnej nie len dokonalého relaxu, ale aj aktívneho oddychu, zábavy a turistiky. Spríjemniť Váš voľný čas si u nás môžete okrem bohatých možnosti príjemných turistických prechádzok okolitou nádhernou prírodou taktiež lukostreľbou, jazdou na koni či venovaním sa remeselníckym činnostiam ako košikárstvo, glazúrovanie alebo maľovanie na sklo.

Príjemne oddýchnuť si môžete rovnako pri hraní biliardu, stolného futbalu, šípok, stolného tenisu či horskej cykloturistike, ku ktorej Vám radi zapožičiam naše bicykle. V areáli ubytovania je Vám k dispozícii aj volejbalové a menšie futbalové ihrisko. Nechýbajú tu ani tri altánky so záhradným krbom s možnosťou grilovania a opekania.

Penzión Jozefína sa delí na 4 krídla so samostatnými vchodmi, v ktorých ponúka svojim hosťom celoročne príjemné ubytovanie v 23 útulne zariadených izbách s vlastnou kúpeľňou a toaletou. V každom krídle ubytovania majú hostia k dispozícii zároveň plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútikom ako aj menšiu spoločenskú miestnosť s posedením pri televízore. Okrem týchto spoločenských častí disponuje penzión taktiež ďalšími tromi veľkými spoločenskými miestnosťami a barom s posedením.

Vďaka bohatým možnostiam relaxačných aktivít je ubytovanie v našom penzióne vhodné nie len pre rodinky s deťmi (ubytované v tichom krídle), ale aj pre skupinové zájazdy, školské výlety, firemné podujatia alebo organizovanie športových dní.

Keďže priamo z penziónu vedú turistické chodníčky na Silickú planinu, predstavuje ubytovanie výborný východiskový bod pre podnikanie množstva turistických túr. Podniknúť môžete výlet do Krásnohorskej jaskyne (naši ubytovaní hostia tu majú zaistené 2 eurá zľavu na vstupnom), k hradu Krásna Hôrka, kaštieľu Betliar či k perle Slovenského krasu - do Zádieľskej tiesňavy.