Chata blízko jazier so saunou a bazénom!

Chata Jazierko je situovaná v tesnej blízkosti Hrušovských jazier, v krásnom pokojnom prostredí na samote, vo vzdialenosti približne 600 metrov od obce Hrušov. Ak túžite po dovolenke uprostred prekrásnej prírody s dostatkom pokoja, ticha, súkromia a mimo akéhokoľvek ruchu a zhonu, srdečne Vás k nám pozývame. Nádherná okolitá príroda Slovenského krasu poskytuje našim hosťom bohaté možnosti turistických prechádzok a cyklistických túr. Vďaka ideálnej polohe chaty pri dvoch rybníkoch si u nás na svoje prídu rovnako všetci milovníci vynikajúcej rybačky. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj návštevou okolitých jaskýň a historických pamiatok regiónu alebo skvelým relaxom priamo na chate, kde je Vám k dispozícii za menší poplatok sauna a vírivá vaňa ako aj menší vonkajší bazén slúžiaci na osvieženie v horúcich letných dňoch.

Chata je celoročne využiteľná pre pohodlné ubytovanie skupiny do 10 osôb. Keďže je rozdelená na dva identické - kompletne zariadené apartmány s kapacitou pre 2 až 5 hostí, predstavuje veľmi dobrú voľbu nielen pre ubytovanie väčšej skupiny priateľov, ale aj pre jednotlivé páry a rodiny s deťmi.

Súčasťou oboch apartmánov je jedna 2-lôžková spálňa s možnosťou využitia jednej prístelky a príjemná spoločenská miestnosť s krbom a pohodlnou rozložiteľnou pohovkou (využiteľnou pre prespanie ďalších dvoch osôb), ktorá je zároveň prepojená s plne zariadenou kuchyňou s jedálenským posedením, elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnnou rúrou. Samozrejmosťou oboch apartmánov je televízor, rádio, WiFi pripojenie na internet, samostatný vchod a vlastná kúpeľňa s masážnymi sprchami a toaletou. Jeden z apartmánov je vybavený taktiež automatickou práčkou, v druhom je zas umiestnená sauna. Saunu je možné využívať po dohode s ubytovateľom za poplatok.

Vo dvore chaty nechýbajú pre hostí terasa s vonkajším posedením, tehlová piecka na pečenie či menší rodinný bazén, prevádzkovaný v letnom období. Parkovanie Vašich áut je možné priamo na uzavretom pozemku chaty, stráženom kamerovým systémom. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí