Štýlová chalúpka pri pôtočiku!

Chalupa Lesný potok sa nachádza na okraji bývalej baníckej obce Pača v atraktívnom prostredí Slovenského krasu, len 4 km od hradu Krásna Hôrka a 14 km od honosného kaštieľa Betliar s pôvodným zariadením a zbierkami. Ocitnete sa v nádhernom a tichom prostredí lesa, ktoré je stvorené pre dokonalý relax. Pýchou chalupy je krištáľovo čistý potok pretekajúci priamo cez pozemok. Nechajte sa opantať dokonalou prírodnou atmosférou, ktorá Vás dozaista očarí. Pobyt si môžete spríjemniť turistikou v národných parkoch Slovenský kras a Slovenský raj, či návštevou okolitých jaskýň.

Počas celého roka Vám ponúkame príjemné ubytovanie v zrekonštruovanom dome s maximálnou kapacitou pre 5 osôb. V chalupe je k dispozícií jedna 2-lôžková spálňa s rozkladacím gaučom (s možnosťou dvoch prísteliek), kachľovou pieckou a rádiom s CD prehrávačom. Chutné jedlá si môžete uvariť v plne vybavenej kuchyni s plynovým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou a hriankovačom. Taktiež tu nájdete príjemné posedenie a na požiadanie Vám zabezpečíme aj ďalšiu prístelku. Kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatnou toaletou je samozrejmosťou.

Počas teplých letných dní si môžu hostia nerušene posedieť na vonkajšej terase alebo v altánku s možnosťou grilovania, opekania alebo varenia kotlíkového gulášu. Vaše ratolesti určite poteší nafukovací bazén, v ktorom sa v lete môžu dokonale vyšantiť. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri chalupe. Tešíme sa na Vašu návštevu!