Penzión v turisticky atraktívnej dedinke

Penzión Vian sa nachádza v malebnej dedinke Krásnohorská Dlhá Lúka, neďaleko od mesta Rožňava. Naše ubytovanie je výbornou voľbou pre milovníkov prírody či historických pamiatok.

Ideálna poloha, len na skok od Slovenského krasu, ponúka bohaté možnosti turistom i cyklistom. V obci sa nachádza jedinečný dvojvežový kostol sv. Juraja. Navštívite aj hrad Krásna Hôrka, Mauzóleum Andrássyovcov v Krásnohorskom Podhradí či prekrásny Kaštieľ Betliar. Z prírodných krás Vás poteší blízka Gombasecká jaskyňa a Krásnohorská jaskyňa. V lete navštívite Brzotínsky rybník alebo sa okúpete v bazénoch Kúpaliska Rožňava.

Penzión Vian Vám celoročne ponúka komfortné ubytovanie v siedmich štúdiách s celkovou kapacitou 31 osôb. Pripravené pre Vás máme:
- štyri 2-lôžkové štúdiá,
- jedno 3-lôžkové štúdio,
- jedno 4-lôžkové štúdio,
- jedno 10-lôžkové štúdio.

Každé z týchto štúdií, okrem príslušného počtu lôžok, disponuje aj pohodlným gaučom, ktorý po rozložení slúži ako prístelka pre 1 osobu a tiež televízorom so satelitným príjmom. Nechýba v nich ani plne vybavená kuchyňa s elektrickým varičom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Využijete kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

Jedno z 2-lôžkových štúdií je vybavené len dvomi samostatnými lôžkami. K príprave občerstvenia Vám tu poslúži malá kuchynka s mikrovlnnou rúrou, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. K dispozícii máte kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

V exteriéri si po výlete vydýchnete na slnečnej terase. Pripravený je pre Vás altánok s vonkajším posedením, kotlík, gril, ohnisko a záhradná hojdačka. Vaše deti sa zabavia na hojdačke, šmýkačke a preliezkach. Vo voľnom čase si na záhrade zahráte šípky.

V celom penzióne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Svoje bicykle si odložíte v úschovni, prípadne Vám ich vieme zapožičať. Priamo pri objekte sa nachádza parkovisko s kapacitou 7 áut. Príďte si oddýchnuť do prekrásneho prostredia obce Krásnohorská Dlhá Lúka. Tešíme sa na Vás!