Máme posledné voľné termíny, neváhajte!

Štýlový penzión Szabó Porta je situovaný v príjemnom pokojnom prostredí malebnej obce Jovice, nachádzajúcej sa 6 km juhozápadne od mesta Rožňava. Ide o kompletne zrekonštruovanú stavbu niekdajšieho vidieckeho sídla, ktoré v súčasnosti poskytuje našim hosťom dokonalé zázemie pre prežitie skvelej dovolenky plnej pohodlia a komfortu ako aj bohatých možností rekreácie a aktívneho oddychu v jeho blízkom okolí. Keďže našom prioritou je Vaša spokojnosť, v rámci našich možností sa budeme počas celého Vášho pobytu u nás snažiť vyhovieť všetkým Vašim požiadavkám, nakoľko sa držíme pravidla, že Vaša dovolenka v našom "prístave pokoja" musí byť presne podľa Vašich predstáv!

Celoročne Vám ponúkame pohodlné ubytovanie v troch priestranných a komfortne zariadených izbách, ktoré sú umiestnené na poschodí ubytovania. Vo výbave každej z izieb nechýba LCD televízor so satelitným príjmom, rýchlovarná kanvica a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Vo všetkých izbách môžete zároveň využívať možnosť jednej až troch prísteliek. Tieto izby je si možné prenajať jednotlivo pre páry či rodinky s deťmi ale aj súčasne spolu ako celý objekt pre jednu uzavretú skupinu hostí, ktorým bude zároveň k dispozícii aj kompletne vybavená kuchyňa s možnosťou prípravy vlastnej stravy a štýlová spoločenská miestnosť penziónu s pohodlným posedením a krbom, ktoré sa nachádzajú na prízemí objektu.

Absolútnu pohodu si môžu všetci ubytovaní hostia vychutnávať aj pri vonkajšom posedení vo veľkom altánku so záhradným krbom (s kapacitou pre 25 osôb). Pri väčších skupinách návštevníkov, rodinách alebo dlhšom pobyte Vám poskytneme individuálnu cenu s výraznou zľavou!

Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj spoznávaním blízkeho okolia penziónu cykloturistikou, ku ktorej Vám radi zapožičiame za menší poplatok bicykle. Navštíviť tak môžete historické centrum neďalekého mestečka Rožňava, z ktorého strážnej veže si môžete vychutnať krásny výhľad do širokého okolia nášho regiónu. Ďaleko od penziónu to nebudete mať ani k Dobšinskej ľadovej jaskyni či k jaskyni Domica. Skvele oddýchnuť si môžete taktiež pri príjemných turistických prechádzkach Zádielskou tiesňavou či prekrásnou okolitou prírodou Národného parku Slovenský kras.