Blízko unikátny jaskynný komplex Domica!

Pozývame Vás do Privátu Flanderová, ktorý je situovaný v pokojnej lokalite obce Dlhá Ves, ležiacej na juhozápadnom okraji Silickej planiny, v okrese Rožňava.

Oblasť Gemera je zaujímavá najmä svojimi bohatými možnosťami na trávenie voľného času. Zaiste využijete mnohé cyklotrasy a turisticky značené chodníky. Spolu s deťmi sa môžete vybrať do jaskynného komplexu Domica. Nadšenci histórie ocenia klasicistický kostol z roku 1792 priamo v obci alebo spoznajú prvky ľudovej architektúry vo Vidieckom dome. Lyžovanie či sánkovanie je možné vo vzdialenejšom lyžiarskom stredisku Ski Rejdová.

Privátne ubytovanie ponúkame počas celého roka pre turistov, rodinky s deťmi alebo každého hosťa, ktorý preferuje ubytovanie vo vidieckom prostredí. Celková kapacita ubytovania je 14 osôb. Vybrať si u nás môžete z nasledovných variant:

- dvoch izieb apartmánového typu na prízemí - jednej 2-lôžkovej s
možnosťou navyše prístelky a jednej 3-lôžkovej. Nechýba tu ani obývacia
časť s televízorom so satelitným príjmom a krbom. K dispozícii je im spoločná kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom. Samozrejmosťou je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

- troch izieb v zadnej časti rodinného domu. K dispozícii je Vám na prízemí jedna 2-lôžková izba (celoročne) a jedna 2-lôžková izba (v lete). Na poschodí sa nachádza 3-lôžková izba s balkónom s možnosťou navyše prístelky. Izby sú vybavené televízorom so satelitným prímom, chladničkou a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Ubytovaným v tejto časti na prípravu jedál poslúži spoločná, prakticky vybavená kuchyňa.

Pokojné chvíle môžete prežiť pri jazierku v záhrade, či terase s vonkajším posedením alebo v zastrešenom altánku s možnosťou grilovania. Pripravené pre Vás máme biliard, šípky, mini-wellness - kúpanie v drevenej kadi, hračky pre deti. Parkovanie je zaistené v uzatvorenom dvore a vlastnom parkovisku pred objektom. Celý areál je vybavený bezplatným WiFi pripojením na internet.

Láka Vás prežitie dovolenky či pracovnej cesty v krásnom prostredí Slovenského krasu? Ak áno, pokojne vezmite aj svojich štvornohých miláčikov a príďte do Privátu Flanderová. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty