S vonkajším bazénom a altánkom!

Rezort Lúčka je zariadenie určené na prenájom, nachádzajúce sa v malebnej turisticky atraktívnej dedinke Lúčka v okrese Rožňava, pri Zádielskej tiesňave, v údolí potoka Čremošná. Vďaka výbornej polohe v obklopení nádhernou prírodou s bohatými možnosťami turistiky, cyklistiky, relaxu a aktívneho oddychu je Rezort Lúčka ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov prírody aj histórie. Za návštevu istotne stojí Krasové jazero, Hrhovský vodopád, Vrch Osadník týčiaci sa na samom okraji Volovských vrchov, Zádielska tiesňava, Cukrová homoľa či starobylé ruiny opevneného kostolíka priamo v Lúčke spolu s Mauzóleom Andrássyovcov v Krásnohorskom Podhradí a hradom Krásna Hôrka.

Celoročne Vám ponúkame na prenájom komfortné priestory v novopostavenom Rezorte Lúčka s celkovou kapacitou 12 lôžok, ktorý pozostáva z dvoch 6-lôžkových chalúp (spojených jednou spoločnou stenou). Chalupy si je možné prenajať každú zvlášť alebo ako jeden celok pre jednu skupinu návštevníkov.

Hostia majú v každej chalupe k dispozícii dve 3-lôžkové spálne (každá vybavená vlastnou kúpeľňou s toaletou) ako aj príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD prehrávačom, rádiom, spoločenskými hrami a pohodlným gaučovým posedením. Na prípravu domácich chutných jedál Vám tu poslúži plne zariadená kuchyňa, vybavená sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením. V jednej z chalúp sa vo výbave kuchyne nachádza taktiež umývačka riadu.

V rozľahlej vonkajšej časti s bazénom si môžu hostia v kruhu rodiny a priateľov výborne oddýchnuť a relaxovať pri kúpaní, opaľovaní alebo grilovaní v altánku s krbom, grilom a posedením. Na Vaše detičky tu čaká hojdačka, rôzne preliezky a šmýkačka, kde sa môžu šantiť po celý deň. Ak si chcete prezrieť krásnu okolitú prírodu, požičajte si k tomu u nás bicykel a nechajte svoje myšlienky len tak plynúť pri pohľade na všetku tú nádheru!

Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo v areáli Rezort Lúčka. Veríme, že si u nás dokonale oddýchnete a načerpáte novú energiu do ďalších úspešných dní! Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Fajčiarov