Chata len 200 metrov od vleku!

Chata Greenhouse je situovaná v rázovitej dedinke Hnilčík, len 200 metrov od lyžiarskeho strediska Ski Centrum Mraznica, kde okrem zjazdoviek a vlekov oceníte aj bežecké trate.

V lete i v zime ponúka táto prekrásna lokalita obklopená prírodou viacero možností pre turistov i rekreačných dovolenkárov. V dedinke Hnilčík sa nachádza banský skanzen a sprístupnená štôlňa Ľudmila. Rodinky s deťmi si radi urobia výlet do Zoo alebo si zaplávajú na letnom kúpalisku v Spišskej Novej Vsi. Lyžiari a snowboardisti si okrem Ski Centra Mraznica môžu zalyžovať i v lyžiarskom stredisku Nálepkovo - Krečno.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 15 osôb v dvoch apartmánoch so spoločným vchodom.

1. apartmán disponuje kapacitou pre 7 osôb vrátane prísteliek. V apartmáne sa nachádza obývacia miestnosť s televízorom so satelitným príjmom. K dispozícii je tu jedno samostatné lôžko a veľký gauč, ktorý slúži aj ako prístelka pre dve osoby. Využijete tu tiež kuchynský kútik s drezom a rýchlovarnou kanvicou. Pre hostí je v apartmáne pripravená jedna 4-lôžková spálňa a jedna kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

2. apartmán disponuje kapacitou pre 7 - 8 osôb. Nachádza sa tu obývacia miestnosť s gaučovým sedením, jedným lôžkom, krbom a televízorom so satelitným príjmom. Svoje jedlá si pohodlne pripravíte v plne vybavenej kuchynke s jedálenským posedením. Pre hostí je tu k dispozícii jedna 1-lôžková a jedna 6-lôžková spálňa. V apartmáne využijete rovnako kúpeľňu s vaňou a toaletou.

Vo všetkých priestoroch objektu je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. V prípade potreby Vám radi poskytneme detskú postieľku. Vaše autá pohodlne zaparkujete priamo na oplotenom pozemku chaty. Počas pekných dní si môžete poopekať vlastné dobroty na ohnisku alebo si ich ugrilovať na grile. Detičky si zaiste radi poskáču na veľkej trampolíne.

Určite sa v našej Chate Greenhouse budete počas Vášho pobytu cítiť príjemne a prežijete tú najlepšiu dovolenku. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov