10% zľava pre skupiny nad 15 osôb!

Penzión Rittenberg sa nachádza priamo pri lyžiarskom vleku, v mestskej časti Ferčekovce, patriacej k Spišskej Novej Vsi. Vďaka svojej výbornej polohe na okraji Národného parku Slovenský raj ponúka celoročne svojim návštevníkom rôzne možnosti vyžitia. V letnom období tu na Vás čakajú rôzne náročné trasy vhodné pre pešiu turistiku a cykloturistiku (v kaňonoch a roklinách Slovenského raja), ako aj množstvo historických a prírodných pamiatok, najmä čarovných jaskýň. Milovníkom zábavy a adrenalínu odporúčame využiť lekcie skúsených inštruktorov parašutizmu alebo zažiť vyhliadkové lety z letiska Spišská Nová Ves. V príjemnom letnom počasí si skvelo oddýchnete na kúpalisku v Spišskej Novej Vsi, vzdialenom len 3 kilometre od ubytovania. V zime máme pre Vás v tesnej blízkosti penziónu pripravené skvelé zjazdovky na lyžovanie či sánkovanie, ako aj upravované bežecké trate na bežecké lyžovanie. Prostredníctvom nášho milého a ochotného personálu si u nás môžete zároveň zaistiť požičanie snowboardovej alebo lyžiarskej výstroje. Penzión je vhodný predovšetkým pre ubytovanie skupín z lyžiarskych kurzov, škôl v prírode, školení, seminárov, ale aj pre individuálnych turistov.

V penzióne Rittenberg Vám ponúkame príjemné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 40 - 47 osôb. Hostia si tu môžu vybrať spomedzi jednej 2-lôžkovej izby, desiatich 3-lôžkových izieb (z toho tri izby s možnosťou pridania prístelky) a dvoch 4-lôžkových izieb s možnosťou využitia pohovky ako prístelky pre jednu ďalšiu osobu. V každej izbe je zabezpečené WiFi pripojenie na internet a nechýba tu ani kúpeľňa s toaletou. Na niektorých izbách majú hostia k dispozícii balkón s príjemným posedením a nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Na spoločnej chodbe je pre všetky izby k dispozícii menšia kuchynka s elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Našim hosťom ponúkame rovnako možnosť chutného stravovania formou bohatých raňajok, obedov aj večerí v reštaurácii s krbom a televízorom, nachádzajúcej sa na prízemí penziónu.

V priľahlej záhrade ubytovania si môžu ubytovaní hostia príjemne oddýchnuť pri posedení na terase alebo pri vonkajšom krbe s ohniskom. Okolie penziónu ponúka rôzne možnosti oddychu, zábavy aj športovania, ako napríklad jazdu na koňoch, lanový park, minigolf, zoo, športovú halu, divadlo a kino. To všetko je dostupné len pár minút pešou chôdzou od penziónu. Nudiť sa u nás počas Vášho pobytu rozhodne nebudete! Príďte sa o tom presvedčiť a zažite u nás tú pravú letnú či zimnú dovolenku! Tešíme sa na Vás!