Rodinná dovolenka v lone prírody

Novopostavená apartmánová chata sa nachádza v lone prírody, v nádhernom tichom prostredí Národného parku Slovenský raj, kde si môžete vychutnať či už aktívnu dovolenku s priateľmi, alebo len pohodu s rodinou. Nájdete nás v nerušenom údolí Košiarneho Briežka v katastri obce Smižany. Vychutnajte si nezameniteľné prostredie s nádhernou scenériou. Využite nespočetné množstvo cyklistických i turistických trás v okolí. A ak Vám počasie náhodou nebude priať, rozhliadnite sa okolo a vyberte sa športovať, kúpať sa, zoznámiť sa s históriou do najbližších miest (Levoča, Spišská Nová Ves, Spišský hrad...).

Naším hosťom ponúkame ubytovanie v chate s kapacitou 13 pevných lôžok s možnosťou jednej prístelky. Ubytovať sa môžete v:
- jednej dvojlôžkovej izbe (dve oddelené lôžka),
- jednom trojlôžkovom apartmáne s možnosťou prístelky (manželská posteľ, jednolôžko, prístelka),
- dvoch štvorlôžkových apartmánoch (manželská posteľ, dve samostatné lôžka).

Každá izba i apartmán sú moderne zariadené a vybavené vlastným sociálnym zariadením (sprcha, toaleta), LCD televízorom a satelitom.

Spoločné chvíle s priateľmi a rodinou môžete tráviť v jedálni s krbom, ktorá je prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou. Voľné chvíle Vám spestrí aj spoločenská miestnosť s biliardom, šípkami a vlastným barom s výčapom. Po náročnom dni si oddýchnete v našom mini wellness s infrasaunou, vírivkou (vírivka momentálne mimo prevádzky) a oddychovou zónou. Parkovať budete môcť priamo pri chate. Veríme, že na dovolenke u nás si dokonale oddýchnete. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi