Lov pstruhov + WiFi

Chata Franmark sa nachádza v Slovenskom raji v turistickom stredisku Košiarny Briežok 2 km od strediska Čingov, v peknom horskom prostredí. Chata je situovaná pod lesom a pred ňou tečie malý potôčik stvorený pre romantické večere a grilovanie.

Chata ponúka ubytovanie v 7 samostatných izbách s celkovou kapacitou 20 lôžok. Každá izba ma sprchu, WC, televízor, satelit, WiFi internet a rádio. Pre všetkých hostí je k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť, plne vybavená kuchyňa, miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží. Pri objekte je vonkajšie posedenie - altánok, gril a posedenie s ohniskom pri potoku.

Objekt je zvlášť vhodný na horskú cykloturistiku a na náročnejšie pešie túry do roklín a k vodopádom Slovenského raja, na Kláštorisko a Tomášovský výhľad. V zime je možnosť lyžovania v lyžiarskych strediskách Poráč, Spišská Nová Ves - Rittenberg, Ski centrum v Levoči a Plejsy. Z chaty je možné podnikať výlety za poznávaním historických pamiatok Spiša (Levoča, Spišský hrad, Spišská Kapitula), do Dobšinskej ľadovej jaskyne, Vysokých Tatier, Pienin a na termálne kúpalisko Vrbov.

Klientské zľavy: -15% ThermalPark Vrbov, -15% Aquacity Poprad, -10% Ski centre Levoča, SKI pas Brodok-Porač ŠPECIÁLNA CENA 5€/deň. Lyžiarske vleky len 9 km.


Preferujeme: Rodiny s deťmi