V tichu pri lese, s výhľadom na Tatry

Ranč u Trapera je situovaný v krásnej prírode Národného parku Slovenský raj, v časti Podlesok, v tichom prostredí pri lese s výhľadom na Vysoké Tatry. Ranč so svojimi rozľahlými ohradami s koňmi a dobytkom predstavuje priam oázu pokoja a oddychu. V tesnej blízkosti ubytovania sa nachádza vstup do najkrajších roklín Slovenského raja Suchá Belá a Prielom Hornádu. Okolím vedie množstvo cyklotrás, pričom krásu tunajšej prírody môžete spoznávať aj priamo zo sedla koňa. Ranč celoročne ponúka pre jazdcov ale aj pre úplných začiatočníkov možnosť vychádzky na koňoch.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v celodrevenej zrubovej stavbe penzióna. Nájdete tu päť štýlovo zariadených izieb, štyri z nich disponujú možnosťou dvoch prísteliek. K výbave každej izby patrí televízor so satelitom, chladnička, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Hostia majú možnosť prípravy vlastnej stravy v kompletne zariadenej kuchynke penziónu s jedálňou. V prípade záujmu Vám po dohode radi pripravíme raňajky alebo večeru.

Oddychovať a zároveň kochať sa krásnym výhľadom na lesy, lúky a výbehy našich koní môžete priamo z priestrannej terasy penziónu alebo z krásnej, veľkej spoločenskej miestnosti. Využívať môžete aj altánok s vonkajším posedením s možnosťou opekania a prípravou chutného jedla na ohníku či grile.