Štýlové ubytovanie v drevenici s krbom!

Drevenica Southfork je situovaná v krásnom tichom prostredí pri lese, v najdlhšej slovenskej obci Hnilčík, nachádzajúcej sa 15 km od okresného mesta Spišská Nová Ves. Táto banícka obec je ideálnym východiskovým bodom na podnikanie rôznych výletov za turistikou do Slovenského raja, spoznávaním prírodných aj kultúrno-historických pamiatok Spiša ako Dobšinská ľadová jaskyňa, Spišský hrad, najvyšší gotický oltár sveta v Levoči, alebo historické kráľovské mestečko Kežmarok s hradom. Vynikajúci relax si môžete bezpochyby dopriať na kúpalisku v Spišskej Novej Vsi, termálnom kúpalisku vo Vrbove alebo aquaparku AquaCity v Poprade. Medzi vyhľadávané atrakcie regiónu určite patrí aj banský skanzen, člnkovanie na priehrade Dedinky či návšteva zoologickej záhrady. Milovníci športovania si prídu na svoje na obecnom multifunkčnom ihrisku. V zimnom období si tu pobyt vychutnajú najmä nadšenci pre bežkovanie (v blízkom okolí je Vám k dispozícii približne 40 km bežeckých tratí) aj zjazdové lyžovanie (v 10 km vzdialenom lyžiarskom stredisku Nálepkovo alebo vzdialenejšom Ski Gugel Mlynky - Prostredný Hámor).

Celoročne Vám ponúkame veľmi pekné ubytovanie v Drevenici Southfork s celkovou kapacitou 10 lôžok vrátane prísteliek. Na prízemí drevenice môžu hostia tráviť skvelý čas s rodinou, deťmi či priateľmi v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, rádiom a pohodlnou rozťahovacou pohovkou (využiteľnou aj ako prístelka pre 2 osoby). Na prípravu chutných domácich jedál je Vám tu k dispozícii plne zariadená kuchyňa, vybavená elektrickou rúrou, keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom a jedálenským posedením. Súčasťou prízemia objektu je taktiež jedna 2-lôžková spálňa s rozťahovacím gaučom (využiteľným ako prístelka pre 2 osoby) a spoločná kúpeľňa s toaletou a práčkou. Dokonalý oddych si istotne vychutnáte aj v dvoch podkrovných štýlovo zariadených 2-lôžkových spálňach. Samozrejmosťou ubytovania je možnosť využitia bezplatného pripojenia na internet (cez kábel).

Vo vonkajšej oplotenej časti drevenice s terasou, záhradnou hojdačkou, altánkom, posedením a grilom si vychutnajte vysnívanú dovolenku a doprajte si výnimočný čas plný zábavy, smiechu, zážitkov aj pohody. Vaše detičky sa istotne veľmi dobre zabavia na hojdačke, preliezke, trampolíne, s rôznymi hračkami v záhradnom domčeku či hrou s futbalovou loptou.

Príďte k nám relaxovať, užívať život a vychutnávať bohaté možnosti trávenia voľného času! Tešíme sa na Vás!