Štýlová chata v tichom lesnom prostredí!

Chata Borovica na nachádza v Slovenskom raji, v tichom a pokojnom prostredí, na okraji lesa malebnej obce Smižany. Chata je výborným dovolenkovým miestom pre nadšencov turistiky, cyklistiky a kúpania sa, rovnako ako aj pre všetkých, ktorí si chcú iba poleňošiť a oddýchnuť v krásnom prostredí turistickej oblasti Košiarny briežok.

Vydajte sa preskúmať lokality ako Prielom Hornádu, Tomášovský výhľad, Kláštorisko ale aj vodopády a krásne rokliny Slovenského raja. Cyklistom odporúčame prejsť si aspoň pár z mnohých cyklotrás. Príjemné osvieženie v bazénoch miestnych kúpalísk padne určite vhod v horúcich letných dňoch. Navštívte Thermal Park Vrbov, AquaCity Poprad či letné kúpalisko v Spišskej Novej Vsi. Vaše detičky poteší návšteva Spišskej ZOO a Vy si môžete pozrieť historické pamiatky v okolí. V zimnom období si užijete výbornú lyžovačku v blízkych lyžiarskych strediskách - Ski centre Levoča, Ski Rittenberg alebo Ski Brodok - Poráčska dolina.

Chata Borovica ponúka svojim hosťom celoročne príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 9 osôb. Pokojný a ničím nerušený spánok si vychutnáte v jednej 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a možnosťou jednej prístelky, rádiom a televízorom so satelitným príjmom a krbom. Na poschodí sú umiestnené ďalšie dve 3-lôžkové spálne so samostatnými lôžkami. Príjemné chvíľky s rodinkou prežijete aj v spoločenskej miestnosti vybavenej pohodlným gaučovým posedením, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a spoločenskými hrami.

Gazdinky ocenia plne vybavenú kuchyňu s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, remoskou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a kávovarom. Na prízemí je hosťom k dispozícii kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. K štandardnému vybaveniu chaty patrí aj WiFi pripojenie na internet v celom objekte.

Kým budú Vaše ratolesti šantiť na záhrade, Vy si užijete grilovačku, opekačku alebo si uvaríte kotlíkový guláš. Rannú kávičku s priateľmi si vychutnáte aj na terase. V blízkosti chaty je Vám k dispozícii lezecká stena a pred chatou stolný tenis. Na požiadanie Vám zabezpečíme aj masérske služby priamo k Vám do chaty. Pri chate je možné parkovanie pre minimálne tri vozidlá.

Pozývame Vás na Chatu Borovica v Slovenskom raji a tešíme sa na Vašu nezabudnuteľnú dovolenku! Veríme, že na ňu budete s radosťou dlho spomínať.


Preferujeme: Rodiny s deťmi