Loading

Ubytovanie Ski centrum Mraznica

(167 objektov v okolí 25 km)
Ski centrum Mraznica

Ski centrum Mraznica

Hnilčík

Spiš patrí azda medzi najbohatšie regióny nášho krásneho Slovenska. Aké bohatstvo ukrýva? Nájdete tu mnoho kultúrnych pokladov, napríklad majestátny Spišský hrad či historickú Levoču. Je tu aj mnoho prírodných krás, ktorým dominuje Slovenský raj, jeden z najobľúbenejších národných parkov u nás. A v jeho tesnej blízkosti si môžete užiť špičkovú lyžovačku.

Na mysli máme dedinku Hnilčík, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti Slovenského raja. Nájdete ju približne 18 km smerom na juh od Spišskej Novej Vsi, kultúrneho centra Spiša. Hnilčík je charakteristický krásnym prostredím a leží hlboko v horách, ktoré sú mimoriadne atraktívne hlavne pre turistov. Vďaka členitému terénu praje aj lyžiarom, ktorí si prídu na svoje v miestnej časti Ráztoky, v lyžiarskom stredisku Mraznica.

Lyžiarske stredisko Mraznica je celoročne obľúbeným rekreačným strediskom. V zime vítajú jeho brány najširší okruh lyžiarov, nakoľko je určené pre všetkých lyžiarov. Od úplných začiatočníkov až po aktívnych športových lyžiarov.

Areál Ski Mraznice sa rozprestiera v rozmedzí nadmorských výšok 705 až 1035 metrov nad morom. Toto prevýšenie zaručí výbornú lyžovačku aj pre náročných lyžiarov. V spodnej časti strediska je krátky, približne 100 metrov dlhý svah pre začínajúcich lyžiarov a deti. Mierny sklon nikoho nevystraší a učenie sa lyžiarskemu umeniu bude zábavou.

Stredne pokročilí lyžiari si na svoje prídu na hlavnej zjazdovke, na ktorej si vychutnáte pohodovú, no zároveň svižnú jazdu. Myslelo sa aj na pokročilých lyžiarov, pre ktorých je pripravený čierny úsek trate. Ide o výzvu a zážitok hlavne pre tých, ktorí sa na lyžiach cítia ešte lepšie ako bez nich.

O pohodlnú dopravu v stredisku sa stará trojica vlekov. Jeden z nich je detský, nachádzajúci sa v spodnej časti strediska pre začínajúcich lyžiarov. Potešujúca je aj dĺžka miestnych zjazdoviek. Tá najdlhšia z nich meria až 1100 metrov, čo je skutočne poriadna porcia skvelej lyžovačky. Celková dĺžka všetkých tratí je necelé 2 km.

lyžiarskom stredisku Mraznica pri obci Hnilčík nájdete viac, ako kvalitné podmienky na lyžovanie. O ešte lepší zážitok z Vašej dovolenky sa stará mnoho doplnkových služieb strediska. Samozrejmosťou je požičovňa servis lyžiarskej výstroje. V tesnej blízkosti vlekov je ďalšie lákadlo, klzisko vybavené umelým osvetlením. Po lyžovačke si tu môžete pokojne zahrať hokej alebo sa len tak korčuľovať. Pre milovníkov bežeckého lyžovania je k dispozícií niekoľko zaujímavých bežeckých okruhov, jeden z nich prechádza aj okrajom zjazdovky. K tomu všetkému si pripočítajte štýlovú čajovňu, ktorú nájdete hneď pri vleku s pestrou ponukou čajov a jedál a máte dobrý tip na zimnú dovolenku.

Športovo-rekreačný areál Mraznica vyhovie každému aj čo sa týka kvalitného ubytovania. Priamo pri vleku je štýlová horská chata, ktorá privíta rodiny s deťmi ale aj lyžovačky chtivé páry. O kúsok ďalej, v obci Hnilčík, sú ďalšie možnosti ubytovania na privátoch či v chatách. Ide o lacné, no útulné ubytovanie, ktoré uspokojí každého, kto hľadá pokoj a relax v krásnom prostredí hôr. 

... zobraziť viac

Chata Mraznica v lyžiarskom stredisku

0,0 km od Ski centrum Mraznica, Hnilčík, na okraji obce / mes...
Školy v prírode, Letné tábory

Drevenice Slovenský raj - AMULET a Amuletik

0,1 km od Ski centrum Mraznica, Hnilčík, v rekreačnej oblasti...
Lanovka pre deti ZADARMO

Rekreačný domček pri Motoreste pod Krížom

0,5 km od Ski centrum Mraznica, Hnilčík, na okraji obce / mes...
Unikátny domček pre rodinky s deťmi

Chata Greenhouse

0,5 km od Ski centrum Mraznica, Hnilčík, v obci / v meste, pr...
Chata len 200 metrov od vleku!

Slnečný dom

0,5 km od Ski centrum Mraznica, Hnilčík, v obci / v meste, pr...
Domček stvorený pre oddych s rodinou

Novopostavená chata Kubo

1,0 km od Ski centrum Mraznica, Hnilčík, v obci / v meste, pr...
Komfort pre rodiny s deťmi v raji

LENKA - krásna chata pod lesom

1,0 km od Ski centrum Mraznica, Hnilčík, na okraji obce / mes...
To pravé miesto pre váš oddych

Drevenica Southfork

2,1 km od Ski centrum Mraznica, Hnilčík, v rekreačnej oblasti...
Štýlové ubytovanie v drevenici s krbom!

Chata Nálepkovo

2,5 km od Ski centrum Mraznica, Nálepkovo, na okraji obce / m...
Chalupa na okraji obce pri lese a potoku

Chata pod Tepličkou

5,2 km od Ski centrum Mraznica, Teplička, mimo obce / mesta, pri lese / na okraji l...
Príjemný pobyt v lone prírody!