Štýlová chata pre rodiny s deťmi!

Chata pod briežkom je situovaná v nádhernom prostredí Slovenského raja, v tichej pokojnej časti rekreačnej oblasti Košiarny briežok. Výborná poloha chaty na okraji lesa v blízkosti všetkých obľúbených turistických chodníkov, vedúcich prekrásnymi roklinami, tiesňavami a kaňonmi Slovenského raja, poskytuje našim hosťom celoročne vynikajúce podmienky pre prežitie skvelej rodinnej dovolenky. Spoznať tak môžete krásu Sokolej doliny, Prielomu Hornádu, Piecok, Suchej Belej, Kláštorskej a Zejmanskej rokliny. Okrem podnikania príjemných lesných prechádzok, turistických a cyklistických tras si Váš pobyt môžete spríjemniť rovnako hubárčením, zberom lesných plodov či návštevou blízkeho mestečka Spišská Nová Ves, kde sú Vám k dispozícii služby mnohých reštaurácií, kaviarničiek, krytej plavárne, letného kúpaliska a zoologickej záhrady. Nachádza sa tu aj najvyššia kostolná veža na Slovensku, z ktorej si môžete vychutnať očarujúci výhľad na celé okolie. Vynikajúco oddýchnuť si môžete aj v neďalekom aquaparku AquaCity Poprad. V zimnom období sa môžete venovať bežkovaniu či lyžovaniu na okolitých svahoch a lyžiarskych strediskách.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v našej štýlovo zariadenej Chate pod briežkom, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 11 až 14 osôb. Keďže je chata tvorená dvomi samostatnými - plne vybavenými apartmánmi, ubytovanie v nej je vhodné nie len pre väčšie skupiny hostí, ktoré si chatu prenajmú v celosti, ale rovnako aj pre menšie rodinky s deťmi a skupiny priateľov, ktoré si môžu zvlášť prenajať len jednotlivé apartmány s nasledovným rozložením:

- apartmán s kapacitou 5 až 8 lôžok, tvorený jednou 3-lôžkovou a jednou 2-lôžkovou izbou, pričom v jednej z nich je možné využiť jednu prístelku pre dieťa a ďalšie dve prístelky sú možné na rozkladacom gauči v obývacej miestnosti apartmánu.
- apartmán s kapacitou 7 lôžok, tvorený jednou 3-lôžkovou izbou a dvomi 2-lôžkovými izbami.

Každý apartmán disponuje vlastným vchodom s predsieňou, príjemnou obývacou miestnosťou s krbom, pohodlnou sedačkou, televízorom so satelitom, jedálenskou časťou a plne vybavenou kuchyňou s možnosťou prípravy vlastných chutných jedál. Vo výbave oboch kuchýň môžete využívať plynový sporák, elektrickú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a všetok potrebný riad. Samozrejmosťou oboch apartmánov je okrem spálňovej časti s izbami taktiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V celej chate je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemne oddýchnuť si môžu všetci ubytovaní hostia taktiež pri posedení na priestrannej krytej terase chaty, resp. v jej altánku so záhradným nábytkom a drevárňou. Pripravený pre Vás tu máme aj vonkajší gril s možnosťou opekania, grilovania a varenia chutného kotlíkového guláša. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí