Oválna drevená sauna v cene

Hľadáte príjemné ubytovanie, v tichom prostredí a so saunou? Stag house - Jelení dom nachádzajúci sa v srdci Slovenského raja, na Košiarnom briežku, Vám ponúka vyšší štandard štýlového a komfortného ubytovania, v obklopení lesa.

Výborná poloha chaty je perfektným východiskovým bodom na absolvovanie túr v Slovenskom raji. Odporúčame Vám najmä dych vyrážajúce panoramatické výhľady vrcholkov hôr Matky božej, Sovej skaly alebo Tomášovského výhľadu. V okolí navštívite množstvo historických pamiatok, ako napr. gotický kostol v Spišskej Novej Vsi, najväčší hradný komplex strednej Európy - Spišský hrad, historické mesto Levoča a mnoho ďalších. Zábavu i oddych si doprajete v termálnych parkoch Termal Park Vrbov a AquaCity Poprad. Ak ste vášnivým lyžiarom najbližšie lyžiarske stredisko nájdete v Levočskej doline, vzdialenej len 15 minút autom. Významné lyžiarske rezorty Slovenska, Jasná - Nízke Tatry alebo Štrbské Pleso, sú vzdialené iba hodinku autom.

Naša chata Vám poskytuje celoročné ubytovanie, vhodné pre pobyt až 8 osôb. Dokonalé dovolenkové chvíle strávite v obývacej miestnosti, kde Vás v zime zohreje teplo sálajúce z krbu. Posedíte si na pohodlných gaučoch, pozriete televízor so satelitným príjmom, zahráte sa spoločenské hry a tí najmenší sa potešia detským hrám. V rámci tejto miestnosti je situovaná aj kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským stolom a stoličkami.

V chate je pre Vás pripravená jedna 1-lôžková spálňa s rozkladacou pohovkou, ktorú využijete aj ako prístelku pre dve osoby, jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou, jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Súčasťou chaty je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Za každého počasia si ugrilujete dobroty na záhradnom krbe situovanom na zastrešenej terase s posedením. Ak obľubujete opekačku, pripravené je tu aj ohnisko a kotlík na guláš. Maximálny komfort Vám zaručí vonkajší bazén vyhrievaný tepelným čerpadlom počas celého letného obdobia. Počas chladnejších dní sa výborne ohrejete v saune na drevo s celkovou kapacitou 6 - 8 osôb. Súčasťou chaty je aj komôrka vybavená práčkou, ktorá Vám poslúži aj na úschovu lyží. Chata sa nachádza iba 3 minúty chôdze k najbližšej reštaurácií v Novákovej chate s veľkým detským ihriskom a lezeckou stenou. Vaše autá si zaparkujete priamo pri chate. Tešíme sa na stretnutie s Vami v Stag house - Jelení dom!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí