Dokonalé súkromie, pokoj a ticho

Chata pri Grófskej studničke je situovaná v pokojnom lesnom prostredí rekreačnej oblasti Košiarny briežok, nachádzajúcej sa v nádhernej prírode Národného parku Slovenský raj. Priamo z chaty je možné podnikať nenáročné romantické prechádzky ale aj náročnejšie pešie túry roklinami a tiesňavami Slovenského raja. Spoznať tak môžete Sokoliu dolinu, Kláštorskú roklinu či prielom Hornádu. Ďaleko od nás to nie je ani do známych turistických stredísk ako Čingov, Podlesok a Kláštorisko.

Našim hosťom poskytujeme možnosť celoročného ubytovania v príjemne zariadenej samostatnej chate s celkovou kapacitou 17 osôb. V chate je hosťom k dispozícii 5 spálni, jedna dvojlôžková izba, dve dvojlôžkové izby s možnosťou jednej a dvoch prísteliek, priestranná apartmánová izba s televízorom s kapacitou 3 lôžok a väčšia päťlôžková podkrovná izba. Príjemne posedieť a relaxovať môžu hostia vo veľkej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom a barovou časťou s pohodlným posedením. Spoločenská miestnosť je prepojená zároveň s kompletne vybavenou kuchyňou, v ktorej môžete pri príprave jedál využívať plynový sporák s elektrickou rúrou, varnú kanvicu, mikrovlnnú rúru a chladničku. Pre pohodlie hostí je chata vybavená dvomi kúpeľňami s dvomi toaletami. V jednej kúpeľni je Vám k dispozícii sprchovací kút s masážnymi tryskami a v druhej veľká rohová vaňa.

Pri chate sú vytvorené výborné podmienky pre rodinné a skupinové opekačky a grilovačky. Možnosť posedenia je zabezpečená v altánku s krbom ale aj na priestrannej terase chaty. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate. Po dohode Vám radi vyjdeme v ústrety a prídeme Vás vyzdvihnúť z vlakovej či autobusovej stanice. Tešíme sa na Vašu návštevu.