Atraktívne prostredie, pokoj a súkromie

Chata Meredith je umiestnená v krásnom horskom prostredí Slovenského raja, v chatovej osade rekreačno-turistického strediska Košiarny briežok. Ideálne umiestnenie chaty v tichom prostredí na okraji lesa, v blízkosti viacerých turistických chodníkov a tras Slovenského raja je zárukou skvelej dovolenky plnej relaxu, aktívneho oddychu a turistiky. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj návštevou blízkych kultúrnych a historických pamiatok Spiša, odpočinkom v termálnych bazénoch kúpaliska Vrbov alebo lyžovaním v neďalekých lyžiarskych strediskách.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v novozrekonštruovanej chate, ktorá disponuje možnosťou pohodlného ubytovania až 10 osôb. V chate sú Vám k dispozícii tri spálne, jedna štvorlôžková izba a dve dvojlôžkové izby. V objekte nechýba ani príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, rádiom a s možnosťou využitia dvoch prísteliek. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži plne vybavená kuchynka, v ktorej okrem kompletného kuchynského príslušenstva môžete využívať plynový varič, mikrovlnnú rúru, chladničku s mrazničkou a rýchlovarnú kanvicu. Samozrejmosťou objektu je kúpeľňa s toaletou a WiFi internet.

Pri chate nechýba altánok s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania na záhradnom krbe a prenosnom grile. Pripravené pre Vás je tu taktiež ohnisko, kotlík na varenie chutného kotlíkového gulášu a dostatok priestoru pre hranie rôznych loptových a iných hier. Parkovanie je zabezpečené priamo pri chate.