Nový objekt s nadštandardným vybavením!

Chatu Eliza nájdete v prekrásnom a tichom prostredí rekreačnej oblasti Košiarny briežok v Národnom parku Slovenský raj. Milovníci čerstvého vzduchu a nedotknutej prírody si tu určite prídu na svoje pri turistike, ktorá ponúka prekrásne kaňony, rokliny, vodopády i nádherné výhľady. Spoznávať prírodu a okolie môžete aj pri prechádzkach alebo cyklistike.

Energiu a nové sily určite načerpáte návštevou blízkeho letného kúpaliska v Spišskej Novej Vsi, termálneho kúpaliska Vrbov alebo aquaparku Aquacity v Poprade. V zimnom období je Vám v blízkom okolí k dispozícii niekoľko lyžiarskych stredísk - lyžiarsky areál Rittenberg v Spišskej Novej Vsi, Ski Centre Levoča alebo stredisko Čingov - Ďurkovec.

Chata Eliza je prispôsobená pre komfortné ubytovanie 16 osôb. Svojou výbornou polohou ako aj vnútorným dispozičným riešením je ideálna pre pobyty rodiniek s deťmi, párov či partií priateľov a známych. Ide o novozrekonštruovanú chatu, ktorá je tvorená tromi nadštandarde vybavenými apartmánmi s vlastnými vchodmi. Prenajať si ju tak môžete ako celok alebo samostatne po jednotlivých apartmánoch. K dispozícii sú Vám tu nasledovné apartmány so zaisteným WiFi pripojením na internet:

- jeden 4-lôžkový apartmán na prízemí, tvorený dvomi 2-lôžkovými spálňami s manželskými posteľami ako aj priestrannou spoločenskom miestnosťou s krbom,
televízorom, satelitom a CD prehrávačom.

- dva 6-lôžkové apartmány na 1. a 2. poschodí, zložené vždy z jednej 2-lôžkovej spálne s manželskou posteľou a jednej 4-lôžkovej spálne s manželskou posteľou a poschodovou posteľou.

Súčasťou každého apartmánu je zároveň plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou s posedením. Na prípravu chutných jedál Vám vo všetkých kuchyniach poslúži keramická varná doska, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra a hriankovač. Použitý riad za Vás umyje umývačka riadu. Všetky apartmány disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou a automatickou práčkou (4-lôžkový apartmán na prízemí je dovybavený aj druhou kúpeľňou s masážnym sprchovým kútom a toaletou).

Čítanie v pokojnom prostredí na terase pred chatou bude pre Vás dokonalým relaxom. Dlhé letné večery si spríjemníte posedením v altánkoch, grilovaním vo vonkajšom krbe či šantením s Vašimi ratolesťami. Parkovanie je zabezpečené na upravenom parkovisku priamo pri chate. Tešíme sa, že nás čoskoro navštívite!