Útulná chata s infrasaunou a krbom

Chcete prežiť dovolenku v menšej skupinke priateľov alebo v kruhu rodinky? Naša Chata u Gregora ponúka intenzívny relax na horskom vzduchu. Chata leží v rekreačnej oblasti Košiarny briežok, pri Smižanoch.

Košiarny briežok je brána do Slovenského raja. O jedinečné zážitky sa tak postarajú turistické aj cyklistické trasy, po ktorých spoznáte prírodu Slovenského raja. Pokiaľ preferujete zábavu vo vode, odporúčame Vám blízky aquapark AquaCity v Poprade alebo termálne kúpalisko vo Vrbove. Spolu s deťmi sa zabavíte na blízkej chate s bohato vybaveným detským ihriskom aj lezeckou stenou. Lokalita je vzdialená 5 minút autom od Smižian a 10 minút od Spišskej Novej Vsi. K obľúbeným atrakciám patria: Spišský hrad, Chodník v korunách stromov v Bachledovej doline aj Tricklandia v Starom Smokovci. V zime sú na dosah regionálne lyžiarske strediská v Levoči či na Poráči, pre náročnejších je v dojazdovej vzdialenosti aj stredisko vo Vysokých Tatrách.

Celoročne Vám ponúkame útulné ubytovanie v Chate u Gregora, ktorá disponuje kapacitou 7 pevných lôžok a 4 prístelky. Pekné chvíle v komornej atmosfére môžete prežiť v obývacej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD prehrávačom, spoločenskými hrami a gaučom. Gauč slúži ako prístelka pre dve osoby. Prakticky a kompletne zariadený priestor dáva možnosť pripravovať v plne vybavenej kuchyni plnohodnotný obed, spoločne si ho vychutnať pri jedálenskom sedení či na terase s markízou. Na 80-tich metroch štvorcových prízemia okrem všetkých aktivít svoj oddych môžete zavŕšiť aj relaxom v samoobslužnej infrasaune, ktorá je súčasťou kúpeľne so sprchovacím kútom, práčkou a toaletou.

Pokojný spánok, o ktorom sa Vám v meste ani nesnívalo, je možné dopriať si v 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou, 2-lôžkovej spálni s dvomi samostatnými lôžkami a dvomi výsuvnými lôžkami ako aj 3-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a pevným lôžkom. Na poschodí chaty je taktiež umiestnená kúpeľňa s vaňou, bidetom a toaletou. V celej chate je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Borovicový les, ktorý obklopuje našu chatu, Vám zaručí súkromie pri trávení chvíľ na terase s posedením. U nás máte k dispozícii aj ohnisko, gril a kotlík. Spomínaný relax tela si môžete dopriať v saune. Vieme Vám zaistiť uchovanie bicyklov a lyží. Zaparkovať Vašich štvorkolesových tátošov môžete priamo pri chate. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty