Loading

Ubytovanie v Trenčianskych Bohuslaviciach

(0 objektov + 26 objektov v okolí 25 km)

Geržéch apartmán

Dolné Srnie (Trenčianske Bohuslavice 3,1 km vzdušne), v obci...
Deti do 6 rokov zadarmo

Ubytovňa R-Cars Servis

Nové Mesto nad Váhom (Trenčianske Bohuslavice 4,7 km vzdušne), v obci / v meste, v...
Vhodná pre jednu partiu, dlhodobý nájom

Chalupa Bzince pod Javorinou

Bzince pod Javorinou (Trenčianske Bohuslavice 9,5 km vzdušne...
Rodinná chalúpka v prírode pre každého..

Ubytovňa Čachtice

Čachtice (Trenčianske Bohuslavice 10,9 km vzdušne), v obci / v meste
Príjemné ubytovanie za výhodné ceny

Chata Eva

Stará Turá (Trenčianske Bohuslavice 12,7 km vzdušne), v rekr...
Na okraji lesa v krásnom prostredí

Chata Borovina

Stará Turá (Trenčianske Bohuslavice 13,2 km vzdušne), v rekreačnej oblasti, v lese
Chata v peknom horskom prostredí

Apartmány Noviny

Trenčín (Trenčianske Bohuslavice 15,3 km vzdušne), v obci...
Novopostavené apartmány v Trenčíne

Chata Vyškovec

Vyškovec (Trenčianske Bohuslavice 15,6 km vzdušne), na samote, pri lese / na okraj...
Chata v samom srdci Moravských Kopaníc

Apartmán Zlatovská

Trenčín (Trenčianske Bohuslavice 15,9 km vzdušne), v obci / v meste
Priestranný apartmán blízko centra!

Chata Javorníček

Hrádok (Trenčianske Bohuslavice 16,0 km vzdušne), na samote,...
Chata na samote uprostred lesov a hôr!
1 - 26 / 26

Trenčianske Bohuslavice

Trenčianske Bohuslavice 1

Považie je jednou z najhustejšie obývaných lokalít na Slovensku. Ukýva mnoho pokladov, vďaka ktorým je vyhľadávané turistami z celého Slovenska. A veruže tu je čo spoznávať. Hrady, krásna príroda, oddych pri vode a super lyžovačka. Pre každého čosi.

Trenčianske Bohuslavice sa nachádzajú v samom centre Považia. A to už poriadne dlho. Trenčianske Bohuslavice boli tradičnou poddanskou dedinkou, ktorá sa zameriavala hlavne na poľnohospodársku činnosť. Jej obyvatelia tvrdo pracovali na poli, dnes ich zamestnávajú hlavne veľké výrobné podniky v okolí. Jedno im však môžeme závidieť, prekrásne prostredie, čistý vzduch a možnosti kultúrneho vyžitia na každom rohu.

Pre turistov je najväčším lákadlom určite pohorie Považský Inovec. Jeho najvyššie vrcholy ponúkajú prekrásny výhľad a hlboké doliny so zurčiacimi potôčikmi poskytnú vítané osvieženie počas horúcich letných dní. Odporúčame Vám taktiež výstup na najvyšší vrchol v celom pohorí, na Inovec. Ak radi trávite voľný čas v sedle bicykla, budete sa tu cítiť ako doma. Množstvo lesných ciest ponúka desiatky kilometrov potešenia.

Trenčianske Bohuslavice 2

Trenčianske Bohuslavice by mali navštíviť predovšetkým milovníci dejín. Tí sa o tunajšej histórii dozvedia hlavne vďaka výletom na niektorý z množstva hradov. Považie malo v histórií Slovenska významné postavenie a muselo si svoje územie chrániť. Na tento účel slúžila línia strážnych hradov pozdĺž Váhu. Doslova na dohľad je hrad Beckov a za návštevu rozhodne stojí aj legendami preslávený Čachtický hrad. Pokiaľ chcete spojiť návštevu hradu s turistikou v krásnych horách, musíme spomenúť hrad Tematín. No a ako už samotný názov obce Trenčianske Bohuslavice napovedá, kúsok je to aj do Trenčína, nad ktorým sa týči jeden z našich najznámejších hradov, Trenčiansky hrad.

Pokiaľ vás minulosť Čachtického hradu a hlavne grófky Bátoryovej zaujíma viac, navštívte Čachtické múzeum. Historicky významnou pamiatkou, ktorú tu musíte navštíviť je aj mohyla na Bradle, kde je pochovaný M. R. Štefánik. No a v gazdovskom dvore na Myjave sa dozviete o tradičnom spôsobe života ľudí kedysi.

Trenčianske Bohuslavice 3

Trenčianskych Bohuslavíc si môžete odskočiť do Nového Mesta nad Váhom, prípadne do Trenčína. Nudiť sa v nich určite nebudete, nájdete tu zábavu, kultúrne vyžitie aj dobré jedlo. Leto na Považí je horúce a určite sa budete chcieť kdesi schladiť. Možností máte viac než dosť. Pokiaľ si radi poležíte na brehu prírodných vodných nádrží, pár minút cesty z Trenčianskych Bohuslavíc sa nachádza nádrž Zelená voda. Ďalšou vodnou nádržou je Brestovec. Kúpalísk je v okolí taktiež viac než dosť, sú v Starej Turej, Trenčíne a Myjave.

Trenčianske Bohuslavice sú pomerne bohaté na sneh, čo znamená že to v zime nebudete mať na lyže ďaleko. Menšie lyžiarske strediská nájdete v Starej Turej, Starej Myjave či pri jednom z našich najznámejších kúpeľných miest, pri Piešťanoch. Tieto menšie strediská ponúkajú zjazdovky pre všetky skupiny lyžiarov, od začiatočníkov až po pokročilých.

Trenčianskych Bohuslaviciach sa nachádza hlavne veľké množstvo privátov, ktoré sú čoraz populárnejšie. Náročnejší si nájdu ubytovanie v nejakom tom penzióne a pokiaľ preferujete skôr viac súkromia, prenajmete si hoc aj celú chatu. Možnosti sú tu skutočne široké, stačí sa len odhodlať a prísť.