Príjemné ubytovanie za výhodné ceny

Ubytovňa Čachtice je situovaná v pokojnej štvrti obce Čachtice, ležiacej v blízkosti okresného mesta Nové Mesto nad Váhom. Milovníci histórie môžu navštíviť zrúcaninu známeho Čachtického hradu, kaštieľ či Múzeum Čachtice.

Ponúkame Vám útulné ubytovanie s príjemnou atmosférou v štyroch izbách alebo apartmáne s celkovou kapacitou 19 lôžok. Hostia majú k dispozícii jeden apartmán so samostatnou kuchynkou, dve trojlôžkové a dve štvorlôžkové izby. Izby disponujú vlastnou kúpeľňou s toaletou.

Ubytovaní hostia majú možnosť prípravy vlastnej stravy v spoločnej kuchyni s jedálenským posedením, ktorá je súčasťou ubytovne. K jej výbave patrí televízor, plynový sporák, chladnička, varná kanvica, miniknižnica a spoločenské hry. Oproti ubytovni sa nachádza pivnica PD Čachtice otvorená každý piatok s možnosťou zakúpenia si vín.

Pri objekte nechýba krytý altánok s vonkajším posedením a grilom. Parkovať je možné na parkovisku priamo pred ubytovňou. Pri dlhších pobytoch ponúkame po dohode ešte výhodnejšie ceny ubytovania. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty