S reštauráciou, saunou a vírivou kaďou.

Príjemné ubytovanie Bačov dvor nájdete v pokojnom prostredí Nového Mesta nad Váhom. Vítaní sú u nás jednotlivci, páry, rodinky s deťmi, ako aj menšie skupinky priateľov a známych, ktoré si tu vychutnajú nielen dokonalý relax v saune a vírivej kadi, ale aj kvalitné doplnkové služby reštaurácie.

V tomto meste zažijete rôzne atrakcie. Počas letných dní sa môžete osviežiť v blízkom jazere Zelená voda alebo v bazénoch kúpaliska v Trenčíne a Piešťanoch. Milovníci histórie si na svoje prídu na hrade Beckov a Višňov. Deti zažijú život Nového Zélandu v neďalekej ZOO Farme New Zealand. Počas zimy využijete upravené zjazdovky lyžiarskych stredísk Ski centrum Kálnica a Ski Bezovec.

Penzión Bačov dvor je Vám k dispozícii počas celého roka s celkovou kapacitou pre 11 až 13 osôb. Pre hostí sú tu pripravené dve 3-lôžkové a jedna 5-lôžková izba. Každá z izieb disponuje samostatnými lôžkami, televízorom so satelitným príjmom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Väčšie skupiny návštevníkov môžu využiť menšiu spoločnú miestnosť s možnosťou dvoch prísteliek.

Všetkým ubytovaným hosťom poslúži spoločná kuchyňa vybavená keramickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, kávovarom, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Priestory penziónu sú pokryté WiFi pripojením na internet.

Spoločné chvíle si vychutnáte v štýlovej reštaurácii penziónu ako aj na krytej letnej terase s vonkajším krbom. Chutné špeciality si pripravíte na grile alebo v kotlíku. Deti môžu tráviť čas v detskom kútiku s hračkami či skákaním na trampolíne (umiestnenej na záhrade počas leta). Súčasťou penziónu je aj veľká miestnosť s technickým vybavením, ktorá slúži k pracovným meetingom či oslavám pre približne 80 osôb. Vieme Vám poskytnúť aj ďalšiu menšiu miestnosť s kapacitou pre 15 ľudí. V penzióne si viete uschovať lyže a bicykle, prípadne iné športové potreby.

Príjemne si oddýchnete v saune alebo vírivej kadi (hottub). Milovníci vína môžu po dohode s majiteľom degustovať tento nápoj vo vinárni, nachádzajúcej sa v areáli penziónu (za poplatok). K ubytovaniu je zabezpečený pohodlný prístup autom - k dispozícii je tu vlastné parkovisko.

Prežite peknú dovolenku a zrelaxujte sa či už v saune alebo vírivej kadi priamo u nás. Tešíme sa na Vás v penzióne Bačov dvor!