POZOR voľný termín počas Veľkej noci !!!

Pobyty v týždni za výhodnú cenu...dohoda istá!!

Chata Jedlička sa nachádza v známej rekreačnej oblasti Duchonka. Hosťom ponúkame ubytovanie v novozrekonštruovanej murovanej chate a v 5 miestnej chatke. Celková kapacita spolu je 25 lôžok.

V objekte je spoločenská miestnosť s televízorom a posedením, kompletne zariadená kuchyňa a 2x kúpeľňa s toaletou. K chate patrí vonkajšie posedenie, ohnisko, gril a kotlík. Chata je vhodná pre väčšie skupiny, školské výlety, študentov, dozvuky, oslavy, grilovačky a varenie kotlíkového gulášu v krásnom horskom prostredí Považského Inovca, s možnosťou zrelaxovania.

V blízkosti máte možnosť kúpania a rybolovu - Nemečky, Duchonka, Babica (MiniZoo), Kulháň, ľahké túry pomocou náučného chodníka, ktorý vedie cez les až ku nádhernej rybárskej bašte na Kulháni, kde si môžete uloviť čerstvé ryby a pochutnať si na nich - pripravia Vám ich na grile. Ak chcete vyskúšať náročnejšie turistické trasy, zájdite na Topoľčiansky hrad alebo Panskú Javorinu. V lete Vás poteší 18 km vzdialené krásne kúpalisko s toboganmi a 3 bazénmi.

Neďaleko chaty v malebnej dolinke sa nachádza Salaš s ovečkami, kde ponúkajú chutné ovčie výrobky a výborné bryndzové halušky. Pri ich jedení budete mať nádherný výhľad na kopce a doliny širokého okolia a Topoľčianskeho hradu. Asi 2 km od Salaša je vzdialená obora lesnej zvery a koní, kde je možnosť jazdenia. V kempe - široké spektrum športového vyžitia ako napr. stolný tenis, tenis, minigolf, plážový volejbal, člnkovanie. V lete sa konajú každý večer diskotéky pri hrádzi, k dispozícii je aj občerstvenie, teplé jedlá, miestne špeciality ako grilované koleno, pstruhy, domáce langoše, bryndzové halušky ako aj biliard, detské hojdačky, trampolína, kolotoče. V zime je u ľudí obľúbené korčuľovanie na zamrznutej priehrade.

PRÍJEMNÁ DOVOLENKA NA SLOVENSKU ZA ROZUMNÚ CENU.