Príjemné ubytovanie za super cenu!

Príďte stráviť tohtoročnú dovolenku do Chaty Adela Duchonka, situovanej v rekreačnej oblasti obce Prašice - Duchonka, v okrese Topoľčany.

Len 500 m od chaty sa nachádza vyhľadávaná vodná nádrž Duchonka, v okolí ktorej je vybudovaných viacero cyklotrás a turistických chodníčkov. Priamo vo vodnej nádrži Duchonka je povolený rybolov, plávanie, možnosť rôznych vodných športov a plavby na loďke. Pri jazere sa zabavíte hrou tenisu, volejbalu, minigolfu a stolného tenisu. Milovníci festivalov a dobrej hudby si prídu na svoje najmä počas letnej sezóny, ktorá je na podobné podujatia veľmi bohatá. Zaujímavou je tiež prechádzka v okolitých brezovo-borovicových lesoch i v Považskom Inovci, kde počas turistiky nájdete aj chutné hríby. V prípade, že ste si obľúbili lyžovanie, odporúčame Vám svahy lyžiarskych stredísk Bezovec, Homôlka a Ski centra Kálnica.

Chata Adela Duchonka je Vám k dispozícii počas celého roka a ponúka Vám celkovú kapacitu až pre 15 osôb. Vhodná je pre menšie i väčšie skupiny priateľov a známych.

Prízemie chaty Vám poslúži na trávenie spoločných chvíľ s Vašimi blízkymi. Spoločenská miestnosť je vybavená krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a pohodlným gaučom, ktorý využijete aj ako prístelku pre dve osoby. Vlastné jedlá si pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni s elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Prízemie dotvára 3-lôžková spálňa ako aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na poschodí chaty je pre Vás pripravená ďalšia spoločenská miestnosť s jedným samostatným lôžkom a ping-pongovým stolom. Táto miestnosť je dovybavená vstupom na terasu s posedením. Poschodie tvoria rovnako tri 3-lôžkové spálne a samostatná toaleta. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V areáli chaty môžete tráviť príjemné dovolenkové chvíle posedením v altánku, grilovaním, opekaním na ohnisku, varením kotlíkového guláša alebo hraním volejbalu a bedmintonu (potrebné príslušenstvo je súčasťou výbavy chaty). Čas nástupu na pobyt je variabilný - možný aj po dohode.

Tak teda neváhajte, zaparkujte si Vaše autá priamo pri Chate Adela Duchonka a strávte pokojný voľný čas s tými, na ktorých Vám záleží. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Partie mladých ľudí