Zľava 5% pre rodiny s deťmi do 12 rokov

Novopostavená Chata Eva je situovaná v krásnom tichom prostredí lesa rekreačnej oblasti Bezovec, nachádzajúcej sa v pohorí Považský Inovec, medzi obcami Stará a Nová Lehota. Ideálna poloha chaty v príjemnom lesnom prostredí v kombinácii so zaručeným pohodlím, pokojom a dostatočným súkromím, je zárukou výnimočnej dovolenky plnej relaxácie a aktívneho oddychu. Z chaty je celoročne možnosť podnikania množstva príjemných turistických prechádzok a cyklistických túr. Vybrať sa môžete aj k neďalekému hradu Tematín či Topoľčianskemu hradu. Ozvláštniť Vašu dovolenku si môžete aj návštevou prírodného jazera v Hornej Strede alebo relaxom v termálnom kúpalisku v Piešťanoch.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne zariadenej dvojpodlažnej chate, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie maximálne 11 osôb. Poschodie chaty je tvorené dvomi priestrannými 4-lôžkovými spálňami, vybavenými televízormi a DVD prehrávačmi. Jedna z týchto izieb disponuje taktiež balkónom s pekným výhľadom. Na prízemí ubytovania je umiestnená ďalšia dvojlôžková spálňa a spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitom, CD/DVD prehrávačom a pohodlným posedením, ktorá je zároveň prepojená s jedálenskou časťou a plne zariadenou kuchyňou, vhodnou pre plnohodnotnú prípravu vlastného stravovania. Súčasťou prízemia chaty je rovnako predsieň a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemný relax si môžu ubytovaní hostia vychutnávať na slnečnej vonkajšej terase s posedením, lehátkami a slnečníkom, na ktorú sa vstupuje zo spoločenskej miestnosti chaty. Pripravené je tu pre Vás aj záhradné posedenie s možnosťou opekania a varenia chutného kotlíkového gulášu. Parkovanie Vašich áut je možné zdarma priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.