Chata na samote uprostred lesov a hôr!

Chata Javorníček sa nachádza v krásnom slnečnom údolí pohoria Považský Inovec, vo vzdialenosti 12 km od obce Hrádok.

Tiché prostredie hlboko v lese, dokonalé súkromie, široké možnosti na turistiku a cyklistiku v kombinácii s kvalitným a komfortným vybavením chaty, sú zárukou výnimočnej dovolenky plnej oddychu a relaxu. Nechajte za sebou všetok ruch mesta a vychutnajte si u nás maximálnu pohodu v kruhu svojich priateľov, kolegov a rodiny. Užívať si tu môžete skvelé opekačky, grilovačky a gulášparty. Za vyskúšanie určite stojí aj lukostreľba, rybolov v našom rybníku a blízke okolie chaty ponúka návštevníkom taktiež výborné podmienky na hubárčenie.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej chate s celkovou kapacitou 22 osôb. V objekte je hosťom k dispozícii 7 dvojlôžkových izieb a dve štvorlôžkové izby. Chata sa ponúka len ako celok, pre jednu skupinu hostí. Na chate býva chatár, jazvečík a kocúr.

Samozrejmosťou každej izby je vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Väčšina z izieb disponuje taktiež balkónom. Na prízemí chaty majú hostia možnosť využívať veľkú spoločenskú miestnosť s pohodlným posedením, ktorej súčasťou je krb, televízia so satelitným príjmom, rádio a výborné ozvučenie. So spoločenskou miestnosťou je zároveň prepojená kompletne zariadená kuchyňa s veľkým jedálenským posedením. Na prípravu chutnej domácej stravy slúži v kuchyni sporák s rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, varná kanvica, kávovar a nachádza sa tu aj pípa na pivo.

V areáli chaty nechýba možnosť príjemného posedenia vo veľkom altánku. Pripravené pre Vás máme ohnisko, na grilovanie je tu prenosný záhradný gril a pochutnať si môžete aj na varenom kotlíkovom guláši. Parkovanie je zabezpečené bezplatne priamo pri ubytovaní.