Rodinná chalúpka v prírode pre každého..

Pozývame Vás na unikátnu dovolenku do Chalupy Bzince pod Javorinou. Rekreačný dom sa nachádza v kopaničiarskej obci Bzince pod Javorinou, v časti Hrubá Strana, ktorá je vzdialená 5 km od Bziniec a 12 km od Nového Mesta nad Váhom. Ubytovanie je vďaka vybaveniu vhodné pre rodinné pobyty, menšiu skupinku priateľovi i firemné akcie.

Celoročne sa môžete ubytovať u nás v rodinnom dome, ktorý je kapacitne prispôsobený pre maximálne 7 hostí. Už pri vstupe doň si svoje veci zložíte v predsieni. Pokojné chvíle v kruhu najbližších si užijete na gaučovom sedení (slúžiacom ako prístelka pre 1 osobu), pri pozeraní televízora so satelitným príjmom, DVD prehrávačom, videom alebo hraní spoločenských hier v obývacej izbe. Odtiaľto vedie východ na balkón. Zároveň tu využijete 2-lôžkovú spálňu. K príprave pokrmov slúži plne vybavená kuchyňa s jedálenským sedením.

V suteréne chalupy sa nachádza aj druhá obývacia miestnosť s kachľami na drevo a elektrickým vykurovaním. Odtiaľto máte priamy vstup na terasu i do záhrady. Navyše tu nájdete aj vlastný (druhý) vchod do domu ako aj samostatnú toaletu.

Masívnymi schodmi sa dostanete do podkrovnej časti rodinného domu. Tu sú pre Vás pripravené dve 2-lôžkové spálne s manželskými posteľami. Komfort celému ubytovaniu poskytuje kúpeľňa s vaňou, toaletou a práčkou. Športovo zdatnejších poteší možnosť využiť stacionárny bicykel. Mysleli sme i na spojenie so svetom - zaistili sme bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Rozkvitnutá záhrada je ideálnym miestom na vychutnávanie si kávičky na terase z vonkajšieho posedenia. Pripraviť si môžete tiež špeciality na grile. Dom má navyše obývateľný suterén s východom na terasu, kde sa schladíte počas horúcich letných dní a využijete tu i druhú toaletu. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri objekte. Ak sa už teraz vžívate do pocitu príjemnej dovolenky, neváhajte nás telefonicky alebo e-mailom kontaktovať a zarezervovať si pobyt u nás. Tešíme sa na Vás!

A čo ponúka okolie? Možnosti na cyklistiku, turistiku, nenáročné prechádzky obcou. Kúpanie či rybolov je vhodný na Vodnej nádrži Dubník alebo Vodnej nádrži Zelená voda. Nevynechajte tiež návštevu Hradu Beckov alebo Čachtického hradu. V zime si zalyžujete v lyžiarskom stredisku Ski centrum Kálnica, Ski Land Stará Myjava aj Veľká Javorina.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí