Uprostred krásnej prírody

Privát Vyhliadka sa nachádza v malebnom prostredí Antošovského vrchu, ktorý je súčasťou koloritu Ždiaru. Je to rázovitá goralská obec, obklopená z jednej strany Spišskou Magurou, na ktorej svahoch je raj lesných plodov, z druhej strany Belianskymi Tatrami. Práve z privátu, je pôsobivý pohľad na Vidlu a Havrana - dominanty Belianok.

Privát je lokalizovaný v ekologicko-špičkovom prostredí, vhodný pre turistov, ktorí vyhľadávajú panenskú prírodu a chcú si užiť aspoň niekoľko dní mimo ruchu civilizácie. Neďaleká Bachledova dolina, známa svojou atrakciou "Chodníkom korunami stromov", nie je jedinou možnosťou na prechádzky či turistiku. Ždiar a jeho okolie toho ponúka oveľa viac, bohato sú zastúpené aj iné formy odpočinku, kde nájdu turisti tiež majestátny pokoj a ticho.

Odpočinkové chvíle môžu využiť klienti aj priamo na našom nádvorí. Ponúkame altánok s posedením, vonkajší krb, záhradnú hojdačku pre deti a trampolínu. Parkovanie áut priamo na nádvorí pri objekte.

Privát Vyhliadka je k dispozícii celoročne a ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 11 lôžok + detská postieľka. Ubytovanie na súkromí pozostáva z troch samostatných apartmánov. Dva väčšie sú situované na poschodí, menší nájdete na prízemí. Na prízemí sa nachádza aj spoločenská hala s krbom a televízorom so satelitným príjmom.

1. apartmán - 5 lôžkový. Dve spálne, 2-lôžková a 3-lôžková, denná izba (chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, malý jedálenský a pitný servis), televízor so satelitným príjmom a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

2. apartmán - 4 lôžkový. Dve 2-lôžkové spálne, komplet vybavená kuchynka, televízor so satelitným príjmom a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

3. apartmán - 2 lôžkový. 2-lôžková spálňa, denná izba - vybavenie rovnako ako v 5 lôžkovom apartmáne a taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Priváte Vyhliadka!