Výhodné ubytovanie s výhľadom na Tatry!

V blízkosti centra obce Ždiar sa nachádza naša útulná Chalupa Roman, s nádherným výhľadom na Belianske Tatry.

Čarovné Tatry Vám poskytujú počas celého roka zaujímavé možnosti na turistiku, cyklistiku i zábavu. V neďalekej Bachledovej doline sa nachádza detský náučný chodník, bikepark, ihrisko hry discgolf, bobová dráha a zaujímavý chodník korunami stromov s rozhľadňou. Vybrať sa môžete aj na výlet do Belianskej jaskyne a na Spišský Hrad. Celoročne si oddýchnete a zároveň sa zabavíte v Thermal Parku Vrbov, Termálnom kúpalisku Izabela vo Vyšných Ružbachoch či AquaCity Poprad. V zime na Vás čakajú upravené svahy lyžiarskych stredísk Ski Centrum Strednica Ždiar, Ski Centrum Strachan Ždiar a Bachledka Ski & Sun. K vlekom sa preveziete pravidelnou linkou skibusu.

Celoročne Vás radi privítame v Chalupe Roman, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 14 osôb. Chalupa je vhodná pre ubytovanie samostatných skupín, ale aj pre viaceré menšie skupinky hostí či rodinky s deťmi.

Na prízemí chalupy je situovaná kuchyňa s jedálenským posedením, plynovým sporákom s elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Pripravené sú tu pre Vás dve 4-lôžkové spálne, zakaždým s manželskou posteľou a samostatnými lôžkami a televízorom so satelitným príjmom. Každá z týchto spální je dovybavená vlastnou kúpeľňou, jedna s vaňou a samostatnou toaletou, druhá so sprchovacím kútom a toaletou.

Poschodie chalupy tvorí kuchynka s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a jedálenská časť, tiež využívaná ako spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom. Na poschodí sa nachádza 1-lôžková spálňa so samostatným lôžkom, 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Pre tieto spálne je k dispozícii spoločná kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pri chalupe si príjemne posedíte pod slnečníkom na typických drevených laviciach, pohojdáte sa na záhradnej hojdačke, niečo dobré si ugrilujete a za chalupou, nad domami, si môžete aj opekať. Detičky sa zaiste potešia pieskovisku. V prípade potreby si lyže odložíte na verande a bicykle v stodole. Na zaparkovanie Vašich áut využijete parkovacie miesta pri chalupe. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Chalupe Roman!