Rodinný penzión

Penzión Aja nájdete v Belianských Tatrách v známej rázovitej obci Ždiar. Náš penzión je symbolom úžasnej dovolenky, tradície a vynikajúcich služieb v Tatrách za rozumnú cenu. Návštevníkom poskytujeme ubytovanie v komfortne zariadených izbách a apartmánoch. K dispozícii sú dvoj a trojlôžkové izby s možnosťou prístelky a dvojizbové apartmány s kapacitou 2-5 lôžok. Izby a apartmány sú vybavené televízorom, satelitom a vlastným sociálnym zariadením. Radi Vám zapožičiame aj DVD prehrávač. V celom penzión je Vám k dispozícii WiFi pripojenie na internet. Pri zariaďovaní izieb sme dbali hlavne na Vaše pohodlie a príjemný pocit počas Vášho pobytu u nás.

Okrem skvelého ubytovanie Vám penzión poskytne služby reštaurácie, kde budete mať možnosť ochutnať tradičné domáce jedla a rôzne špeciality zo zahraničnej kuchyne.

K skvelému pobytu patrí dokonalý relax vo wellness centre. V tom našom môžete relaxovať v saune, vírivke alebo vo vonkajšom bazéne. Altánok s posedením Vám ponúka možnosť grilovania a opekania. Najmenších návštevníkov najviac poteší detské ihrisko, preliezky, hojdačky a kolotoč. Aktívny hostia si môžu vyskúšať lukostreľbu. Ak Vám nebude stále dosť, v blízkom okolí je bobová dráha, tubingová dráha, snowrafting, možnosť jazdy na koňoch, poníkoch, minigolf, samozrejme možnosť turistiky, cykloturistiky a v zime lyžovanie v niekoľkých lyžiarských strediskách priamo v obci. Parkovanie máte zabezpečené priamo pri penzióne zadarmo.

Penzión Aja je naozaj správna voľba pre každého. Príďte si vychutnať jedinečný romantický pobyt, wellness pobyt či rodinnú dovolenku s deťmi so Shrekom a Fionou v Tatrách. Zaručene budete na Vašu dovolenku radi spomínať a veríme, že sa k nám budete opakovane a radi vracať.