Rozprávkovo útulné zruby za výhodnú cenu

Pozývame Vás do rozprávkovo útulných zrubov Domčeka u Vincka 1 a Domčeka u Vincka 2. Obidva zruby sú situované v obci Ždiar, v Blaščatskej doline, s nádherným výhľadom priamo na Belianske Tatry.

Malebné prostredie, prekrásna príroda, možnosti na turistiku i celoročnú zábavu - to všetko Vám ponúka Ždiar a jeho okolie. V blízkej Bachledovej doline sa poprechádzate po značenom chodníku i po chodníku korunami stromov. Nachádza sa tu tiež bike park, ihrisko discgolfu a bobová dráha. Výlet si môžete spraviť do Belianskej jaskyne a Skanzenu Osturňa. V zime sú tu priaznivé podmienky pre milovníkov zimných športov a to v lyžiarskych strediskách Bachledka Ski & Sun, Ski Centrum Strachan Ždiar, Ski Centrum Strednica Ždiar.

Komfortné ubytovanie v dvoch zruboch je celoročne dostupné a poskytuje celkovú kapacitu dokopy až pre 15 hostí. V každom zrube ubytujeme zakaždým len jednu samostatnú skupinu. Zruby sú od seba vzdialené približne 100 metrov.

Domček u Vincka 1 disponuje celkovou kapacitou pre 5 - 7 osôb. K dispozícii je Vám útulná spoločenská miestnosť s krbom, pohodlným posedením, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD prehrávačom a kuchynkou. V kuchynke využijete elektrickú dvojplatničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s výparníkom. Na poschodí je situovaná 2-lôžková a 3-lôžková spálňa s prístelkou pre 2 osoby. Súčasťou domčeka je aj kúpeľňa s vaňou, toaletou a samostatná toaleta. V exteriéri si príjemne posedíte na terase, môžete si tu grilovať, opekať a variť kotlíkový guláš.

Domček u Vincka 2 je prispôsobený pre pobyt 6 - 8 osôb. Na prízemí je pre Vás pripravená spoločenská miestnosť s krbom, komfortným posedením, Smart televízorom so satelitným príjmom a kuchynským kútom. V kuchynskom kútiku Vám na prípravu jedál poslúži plynový sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička s výparníkom. V podkroví si príjemne oddýchnete v 3-lôžkovej spálni a 3-lôžkovej spálni s prístelkou pre 2 osoby. Samozrejmosťou zariadenia chaty je kúpeľňa s vaňou, toaletou a samostatná toaleta. K domčeku patrí aj letná terasa s posedením, záhradný krb, záhradná hojdačka, ohnisko a kotlík na guláš.

V obidvoch zruboch je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Parkovať Vaše autá môžete priamo pri každom ubytovacom zariadení. Pre tých najmenších je pripravené spoločné detské ihrisko s hojdačkou, preliezkami, šmýkačkou, pieskoviskom, dreveným domčekom a dreveným autíčkom pri Domčeku u Vincka 1. V blízkosti ubytovania, pri rodinnom dome majiteľov, môžete využiť aj trampolínu. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Domčeku u Vincka 1 a Domčeku u Vincka 2!