Možnosť varenia kotlíkového gulášu

Penzión Ciriak je situovaný v krásnom pokojnom prostredí rázovitej goralskej obce Ždiar, nachádzajúcej sa v nádhernej prírode medzi Belianskými Tatrami a Spišskou Magurou. Prekrásna okolitá príroda v kombinácii so zabezpečeným komfortom ubytovania a výbornou polohou penziónu v bezprostrednej blízkosti dvoch lyžiarskych stredísk poskytuje našim hosťom bohaté možnosti rekreácie, aktívneho oddychu a športového vyžitia. Vašu dovolenku u nás si môžete spríjemniť podnikaním množstva turistických prechádzok ako aj vysokohorských hrebeňových túr, návštevou neďalekých termálnych kúpalísk, múzeí, historických a kultúrnych pamiatok alebo jaskýň. Na svoje si u nás prídu rovnako všetci milovníci zimných športov, ktorým sú k dispozícii služby Ski centra Strachan vo vzdialenosti len 100 metrov od penziónu. Ďaleko od nás to nebudete mať ani k Ski centru Strednica (600 metrov) a lyžiarskemu stredisku Bachledova dolina (7 km). Spoznať Ždiar a jeho priľahlé časti v celej svojej kráse môžete aj jazdou v konskom záprahu, ktorý je Vám k dispozícii priamo v penzióne.

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v príjemne zariadenom rodinnom penzióne s celkovou kapacitou pre 22 osôb. K dispozícii sú Vám u nás dve dvojlôžkové, dve trojlôžkové a dve štvorlôžkové izby ako aj jeden komfortný dvojizbový apartmán s kapacitou pre 4 osoby. K výbave každej izby aj apartmánu patrí televízor so satelitným príjmom, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Súčasťou penziónu sú dve plne zariadené kuchyne s možnosťou prípravy vlastného stravovania. Nechýba tu ani štýlová spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom a pohodlným posedením, v ktorej sú hosťom po objednaní servírované raňajky, resp. večera (možnosť polpenzie). Pre Vaše ratolesti je tu pripravený detský kútik s množstvom hračiek. Príjemne relaxovať môžu ubytovaní hostia taktiež v areáli penziónu s možnosťou vonkajšieho posedenia, grilovania a varenia chutného kotlíkového gulášu. Parkovanie je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá