Jedinečné apartmány s krásnym vyhľadom

Potrebujete si oddýchnuť, načerpať novú energiu a zároveň sa nadýchať čerstvého horského vzduchu? Tak potom ste u nás správne. Apartmány Krasvill nájdete v nádhernom prostredí Spišskej Magury a Belianských Tatier, v pokojnej obci Ždiar, v okrese Poprad.

Samotná okolitá príroda zláka nejedného turistu či cyklistu na prechádzku okolím do Vysokých Tatier, Pienin, Slovenského raja a iných zaujímavých miest. Medzi najviac vyhľadávané atrakcie patrí Chodník korunami stromov, Izba ľudových tradícií, Belianska jaskyňa, horská bobová dráha Tatrabob v Tatranskej Lomnici a iné. Nádherná je túra na Jahňací štít, Sedlo pod Svišťovkou alebo Lomnický štít. Okúpať a skvele zabaviť sa môžete v aquaparku AquaCity Poprad alebo na termálnom kúpalisku Thermal Park Vrbov. Zimnú lyžovačku zažijete v lyžiarských strediskách Strachan Ski Centrum, Skicentrum Strednica, Ski TaJa i Bachledka Ski.

Počas celého roka sa u nás v Apartmánoch Krasvill, ubytujete v štyroch apartmánoch s celkovou kapacitou pre 22 osôb. Na výber máte z týchto apartmánov:
- dvoch apartmánov s jednou spálňou s manželskou posteľou, televízorom s káblovým príjmom,
- jedného mezonetového apartmánu s dvomi spálňami, každá s manželskou posteľou, televízorom s káblovým príjmom,
- jedného mezonetového apartmánu s tromi spálňami, dve spálne s manželskou posteľou (jedna na prízemí a druhá na poschodí) a tretia spálňa (na poschodí) s dvomi prístelkami na rozkladacom gauči a rovnako sú všetky spálne dovybavené televízorom s káblovým príjmom.

Všetky apartmány sú vybavené rovnako. V obývacej miestnosti je hosťom k dispozícii elektrický krb, televízor s káblovým pripojením, pohodlný rozkladací gauč, ktorý v prípade potreby slúži ako prístelka pre dve osoby. Odtiaľto vedie vstup na balkón. Skvelé domáce jedlá si pripravíte v plne vybavenej kuchyni s jedálenským posedením, elektrickou rúrou, keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, umývačkou riadu, chladničkou a mrazničkou. Samozrejmou súčasťou každého apartmánu je vlastná kúpeľňa s umývadlom, uterákmi, vaňou (v mezonetovom apartmáne s tromi spálňami so sprchovacím kútom na poschodí), sušičom na vlasy a toaletou. Iba mezonetové apartmány navyše disponujú ešte jednou kúpeľňou s rovnakým vybavením a samostatnou toaletou. V celom objekte je pre hostí zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V lete si s priateľmi alebo rodinou posedíte na vonkajšom posedení, Vaše detičky sa do sýtosti vyhrajú na pieskovisku, preliezkach, šmýkačke alebo si poskáču na trampolíne. Každému apartmánu prináleží miestnosť na úschovu lyží a lyžiarok. Na vyžiadanie Vám zapožičiame detskú stoličku na kŕmenie. Parkovanie máte zaistené priamo pri objekte. Tešíme sa na Vás!