Chaty s viacúčelovým ihriskom a saunou

Chaty Bachledova sú situované v nádhernom prírodnom prostredí malebnej obce Ždiar, nachádzajúcej sa v Bachledovej doline. Výborná poloha chát v kombinácii s prekrásnou prírodou Belianskych Tatier umožňuje našim hosťom celoročne nespočetne možností aktívneho oddychu, relaxu, športov rôzneho druhu a vysokohorskej turistiky.

Ponúkame Vám pohodlné ubytovanie v dvoch samostatných vedľa seba stojacich a komfortne zariadených chatách Rekrea a Skalka. Obe chaty sú vybavené saunou a priamo z ich okien čaká návštevníkov doslova fascinujúci výhľad na panorámu Belianskych Tatier.

Chata Rekrea disponuje kapacitou 14 až 15 osôb. Využívať v nej môžete jednu dvojlôžkovú izbu s možnosťou jednej prístelky a tri štvorlôžkové izby s vlastnými kúpeľňami s toaletou. Príjemne posedieť a relaxovať môžu ubytovaní hostia v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom a audio systémom. Na prípravu chutných jedál v objekte nechýba ani kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete posedením v záhradnom altánku s vonkajším krbom, kde je Vám k dispozícii aj prírodné ohnisko a tenisový kurt. Pre zábavu v chate slúži stolnotenisová miestnosť a Vaše ratolesti potešíme detským pieskoviskom a hojdačkami.

V chate Skalka sa pohodlne ubytuje 16 osôb v jednej podkrovnej štvorlôžkovej spálni a troch štvorlôžkových spálňach s vlastnou kúpeľňou s toaletou. Aj v tejto chate máte možnosť využívať plne zariadenú kuchyňu, jedálenskú časť a príjemnú spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom a audio systémom. Skvelé opekačky si môžu ubytovaní hostia vychutnávať na terase chaty s vonkajším krbom alebo na prírodnom ohnisku v záhrade. Okrem tenisového kurtu je Vám k dispozícii stolnotenisová miestnosť, hojdačky a pieskovisko.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty