Tradičné goralské dreveničky-pre rodinky

Chalúpky na Antošovskom vŕšku sú dve typické goralské dreveničky, ktoré sa nachádzajú v pokojnej obci Ždiar, na severovýchode Slovenska. Neopakovateľnú atmosféru, ktorou dýchajú naše zmodernizované dreveničky z roku 1930, si užijete aj pri jedinečnom výhľade na Belianske Tatry či Spišskú Maguru.

Každý deň v roku Vás s otvorenou náručou privítame v jednej z našich dvoch dreveničiek, zaradených medzi národné kultúrne pamiatky. Chalúpky na Antošovom vŕšku si môžete prenajať samostatne alebo aj ako celok. Absolútny relax zažijete v takmer totožných dreveniciach:

- v Chalúpke Nela, ktorá disponuje kapacitou pre 5 osôb (dve spálne - jedna 2-lôžková s manželskou posteľou a druhá 3-lôžková so samostatnými posteľami),
- v Chalúpke Lea s celkovou kapacitou pre 7 osôb (s 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou, 2-lôžkovou a 3-lôžkovou spálňou - obe so samostatnými lôžkami).

Ždiarska ľudová architektúra sa prejavila nielen na exteriéri ako aj interiéri ubytovania. Spoločný čas s najbližšími si spríjemníte v obývacej miestnosti s kachľovou pecou, televízorom so satelitným príjmom, gaučovým sedením a mnohými hrami. Radi varíte? Svoje lahodné jedlá si uvaríte v kompletne zariadenej kuchyni s jedálenským sedením. Súčasťou každej drevenice je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Spánok zaisťujú spálne na poschodí. Nechýba u nás ani bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Čerstvý horský vzduch nádhernej prírody si priamo na vlastnej koži užijete na spoločnej terase s vonkajším posedením. K dispozícii je Vám taktiež vonkajší krb, záhradná hojdačka aj priestor na uschovanie bicyklov a lyží. Deti sa zabavia na hojdačke, v pieskovisku, na trampolíne alebo s hračkami. V každej drevenici je zabezpečená stolička na kŕmenie aj detská postieľka. Pobyt so štvornohými miláčikmi je u nás možný. Zaparkovať Vaše autá sa dá priamo pri ubytovaní. Stačí už len prísť a prežiť nezabudnuteľné zážitky u nás. Tešíme sa na Vás!

Čo ponúka okolie? Možnosti na turistiku, cyklistiku, spoznávanie podzemných krás v Belianskej jaskyni, prechádzku Chodníkom Korunami stromov. Prevezte sa Vláčikom Maguráčikom alebo si zajazdite na koni. Odvážnejší sa splavia po Dunajci v Pieninách. Relaxovať sa dá v blízkych Vojenských klimatických kúpeľoch v Tatranských Matliaroch. Bohatá na program je i Bachledova dolina, kde si zajazdíte na bobovej dráhe, pozriete zvieratká v mini Zoo alebo si zalyžujete. Lyžovanie je tiež možné v ďalších viacerých strediskách v obci aj okolí.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty