Lyžovačka, zábava a relax

Rodinný penzión Viktória sa nachádza v rázovitej obci Ždiar, kde z okien vidieť panorámu a štíty Belianských Tatier. Našim hosťom ponúkame 18 vkusne zariadených izieb, vybavených vlastným sociálnym zariadením, televízorom, satelitom, minibarom, balkónom, trezorom a bezplatným WIFI pripojením na internet.

Stravovanie je zabezpečené a podávame v goralskej reštaurácii a zimnej záhrade, kde interiér tvoria rezby, ktoré vystihujú dobu našich starých rodičov a prarodičov. Podávame raňajky, večere, pripravujeme aj bezlepkovú a vegetariánsku stravu.

Pre najmenších je tu detský kútik a detské ihrisko so šmýkačkou.
Parkovanie priamo pri penzióne.

Organizujeme aj školenia a rodinné oslavy. Naším hosťom ponúkame zľavy na: termálne kúpalisko Vrbov 20%, splav po Dunajci, Aquacity 15%, saunu a jacuzzi - 15%, bobovú dráhu v Bachledovej doline, na masaž a procedúry v sanatóriu v Tatranskej kotline, na skipasy a požičovne lyžiarskej výstroje.

Od nás môžete organizovať rôzne výlety do okolitých miest, napr. Belianská Jaskyňa, Lomnický štít, múzeum ľudových tradícií v Ždiari, Spišský hrad, Splav na Pltiach po Dunajci, Staroľubovniansky hrad a turistické výlety do hôr, cyklotrasy. V zimnom období možnosti lyžovania a snowbordovania, bežecké trate, jazda v konskom záprahu na saniach.