Potrebujete ticho a kľud? Príďte k nám!

Penzión U Aleny sa nachádza v podhorskej obci Ždiar pod Belianskymi Tatrami, ktoré ponúkajú bohaté možnosti turistiky, prechádzok a perfektnej lyžovačky. Penzión nájdete v tichej časti obce a je rozdelený na tri samostatné časti aby sa jednotlivé skupinky hostí nerušili.

Na prízemí penziónu je Vám k dispozícii apartmán, kde sú dve samostatné trojlôžkové izby s možnosťou prístelky a krásnym výhľadom na okolité hory. Samozrejmosťou apartmánu je kompletne zariadená kuchyňa (televízor, plynový sporák, chladnička, rýchlovarná kanvica), kúpeľňa so sprchou, dvoj-umývadlom a toaletou.

Na poschodí máte k dispozícii dve dvojlôžkové a dve trojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením a televízorom. Na prípravu vlastnej stravy Vám poslúži kompletne zariadená kuchyňa s plynovým sporákom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou.

V podkroví penziónu sa nachádza apartmán - dve samostatné dvojlôžkové izby, kúpeľňa s toaletou a balkón s výhľadom na okolitú prírodu.

Po dohode Vám radi zabezpečíme raňajky formou bufetu a večere pozostávajúce z polievky a hlavného chodu. V celom penzióne môžete využívať WiFi pripojenie na internet zadarmo.

Okolie penziónu je vkusne upravené. Nájdete tu vonkajšie posedenie a v blízkosti je aj potôčik s ohniskom. V zimnom období premáva od penziónu skibus do lyžiarskych stredísk, kde ponúkame naším hosťom 25% zľavy na ski-pasy.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Fajčiarov