Sauna, stolný tenis, stolný futbal...

Luxusný Penzión Šafrán je novopostavený penzión priamo pod Belianskymi Tatrami v rázovitej obci Ždiar. Pre hostí penziónu vieme zabezpečiť rôzne aktivity ako jazdu na koňoch, cigánsku muziku, saunu, štvorkolky, rafting, horského vodcu pre náročnejších turistov, ktorí sa milujú túlať tatranskými chodníčkami, ski-inštruktorov, ktorí z Vás urobia za pár hodín dobrých lyžiarov.

Penzión Šafrán v Ždiari klientom ponúk pohodlné ubytovanie v tichom prostredí v krásnej podtatranskej prírode. V penzióne je spolu 14 izieb s vlastným sociálnym zariadením, televízorom, satelitom, internetom a balkónom s výhľadom na Tatry. K dispozícii majú klienti stolný futbal, stolný tenis, kalčeto a iné spoločenské hry zadarmo. Deti sa môžu vyblázniť na trampolíne alebo v detskom kútiku, ktorý je súčasťou penziónu.

Penzión Šafrán ponúka výbornú východiskovú pozíciu pre návštevu Belianskych či Vysokých Tatier. V blízkosti je mnoho skvelých lyžiarskych zjazdoviek. V lete tu nájdete neobmedzené možnosti pre turistiku a prechádzky prírodou. Príďte k nám a zažijete nezabudnuteľné.


Preferujeme: Rodiny s deťmi