Sauna v chatke je k dispozícii zdarma

Chata Krajinka je situovaná v prekrásnej prírode Belianskych Tatier v pokojnom prostredí tatranskej obce Ždiar. Výborná poloha chaty na samote, bez žiadnych susedov a pri lese plnom čučoriedok, malín a húb, Vám zaručí, že si z Vašej dovolenky u nás odnesiete nezabudnuteľný zážitok.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie v útulne zariadenej romantickej chatke s možnosťou ubytovania až 10 osôb. Prízemie chatky je tvorené priestrannou spoločenskou miestnosťou s krbovou pecou, televízorom, DVD prehrávačom, Hi-Fi vežou, množstvom detských hračiek, spoločenskými hrami a s možnosťou dvoch prísteliek. Prízemie disponuje taktiež dvomi dvojlôžkovými spálňami, kúpeľňou, dvomi toaletami a saunou, v ktorej môžete do sýtosti relaxovať. V podkroví chatky nájdete ďalšiu spálňu, v ktorej sa pohodlne ubytujú 4 hostia a nadštandardne vybavenú kuchyňu s jedálenskou časťou. Využívať tu môžete keramickú varnú dosku, umývačku riadu, mikrovlnnú rúru, varnú kanvicu, chladničku s mrazničkou a hriankovač.

Pri chatke si môžete nerušene posedieť na krytej terase s vonkajším posedením, grilovať na záhradnom grile či vychutnávať si skvelú opekačku pri ohnisku. Súčasťou záhrady je pieskovisko pre deti.