Nádherná rodinná dovolenka v lone Tatier

Pozývame Vás stráviť príjemnú dovolenku v tichom prostredí, kde si naplno vychutnáte pokojný život, krásu prírody a nádherne výhľady na okolité končiare Tatier. Pozývame Vás do goralskej obce Ždiar.

SPA & WELLNESS Penzión ZORHILL** sa nachádza v srdci Belianskych Tatier, v rázovitej obci Ždiar v Bachledovej doline. Samotná goralská obec Ždiar je známa najmä svojou ľudovou architektúrou. Celé územie obce je začlenené do chráneného územia TANAP-u, prírodnej rezervácie Belianske Tatry, prírodnej rezervácie Goliasová a do svetového kultúrneho dedičstva - UNESCO. Hovorí sa, že Belianske Tatry sú najkrajším kútom Vysokých Tatier. V zime tu zažijete jednu z najlepších lyžovačiek. Blízko sú hneď tri lyžiarske strediská Ski Bachledova dolina, Ski centrum Strednica a Ski Deny, kde našim hosťom ponúkame zľavy na skipasy. V lete si môžete vychutnať nenáročné prechádzky prírodou i vysokohorskú turistiku. Pobyt Vám spríjemní jazda na koči, splav na pltiach v Pieninách, paintbal, spider park, paragliding a v neposlednom rade relax v AquaCity v Poprade, v Termal parku Vrbov alebo v Aquaparku Tatrzanska Bukowina v Poľsku, kde odporúčame navštíviť aj mestečko Zakopané.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou 25 lôžok. Ubytovať sa môžete v troch dvojlôžkových izbách, v jednej trojlôžkovej izbe a v štyroch štvorlôžkových izbách. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (sprchovací kút, umývadlo, toaleta). Voľné chvíle s priateľmi môžete tráviť v spoločenskej miestnosti s televízorom a stolným futbalom. Jedlo si pripravíte v kompletne zariadenej kuchynke s jedálenským posedením, chladničkou, mrazničkou, sporákom s rúrou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a kuchynským riadom. Po dohode Vám radi poskytneme raňajky, večeru alebo polpenziu. Samozrejmosťou ubytovania je WiFi pripojenie na internet. Pre rodiny s deťmi zabezpečíme detskú postieľku.

Areál ubytovania je pekne upravený, vhodný pre rodinky s deťmi i skupinky turistov. Posedieť si môžete v altánku s možnosťou opekania, grilovania a varenia guľášu. K dispozícii je tu pieskovisko, detské ihrisko, hojdačka, preliezky, šmýkačka a priestranný dvor na hranie. Parkovanie pre Vaše autá máte zabezpečené priamo pri penzióne. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí