Komfortné ubytovanie a super poloha!

Pozývame Vás stráviť dovolenku do malebnej podtatranskej obce Ždiar, v okrese Poprad, kde je situovaná aj naša komfortne zariadená Chata Adam.

Prekrásne okolité Belianske a Vysoké Tatry i Spišská Magura Vám poskytujú viaceré možnosti na podnikanie túr a horskej cyklistiky do tých najzaujímavejších miest. Celoročnú zábavu ako aj relax Vám zaručí aquapark AquaCity Poprad. V Bachledovej doline si prídu na svoje nielen milovníci prírody, ale aj rodinky s deťmi, ktoré sa zaručene zabavia na bobovej dráhe, niečo nové sa naučia pri potulkách po detskom náučnom chodníku, pokochajú sa nádherným výhľadom z vyhliadkovej veže alebo využijú služby bike parku a mnoho ďalších letných atrakcií. V zime sa mení dolina na lyžiarske stredisko Bachledka Ski & Sun, kde na Vás čakajú upravené svahy a vleky. Lyžovačku si rovnako užijete v Ski centre Strachan Ždiar ako aj Ski centre Strednica Ždiar.

Chata Adam disponuje celkovou kapacitou pre pohodlný pobyt 10 osôb a k dispozícii je Vám počas celého roka. Na prízemí chaty sme pre príjemné trávenie Vašich voľných chvíľ pripravili komfortný priestor v obývacej miestnosti s pohodlným gaučom, kde si môžete pozrieť televízor so satelitným príjmom. Na rovnakom podlaží sa nachádza aj kuchynka s elektrickým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a dvomi chladničkami. Prízemie dotvára jedna 1-lôžková spálňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Pre Váš pokojný spánok sme na poschodí ubytovania pripravili 2-lôžkovú, 3-lôžkovú a 4-lôžkovú spálňu. Tu je Vám k dispozícii ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Tretia kúpeľňa, rovnako so sprchovacím kútom a toaletou, je situovaná v suteréne. V chate je pre Vás zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Čerstvý vzduch a príjemnú atmosféru v kruhu Vašich blízkych Vám zaručí posedenie na terase alebo možnosť opekania na ohnisku pri neďalekom potoku. Vaše autá je možné zaparkovať priamo pri chate. Veríme, že u nás sa budete cítiť ako doma. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Chate Adam!