Ubytovanie v krásnom tichom prostredí

Privát Pavlikovský je situovaný v krásnom podtatranskom prostredí malebnej obce Ždiar, v tichej časti Blaščackej doliny, len 1,5 km od Bachledovej doliny.

Poloha ubytovania predstavuje celoročne výborný východiskový bod pre podnikanie množstva turistických prechádzok a horských túr okolitou nádhernou prírodou Vysokých a Belianskych Tatier. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj výletmi do Pienin, Slovenského raja či návštevou termálneho kúpaliska Vrbov, Vyšné Ružbachy alebo AquaCity Poprad. Radi pre Vás zabezpečíme taktiež jazdu na koni. V zimnom období si u nás na svoje prídu všetci milovníci skvelej lyžovačky, ktorým sú k dispozícii služby miestnych lyžiarskych stredísk. Vybrať sa môžete do Ski centra Strednica (5 km) alebo do Ski centra Strachan (4,5 km) a Bachledovej doliny (1,5 km), kde Vám ponúkame navyše 20 až 30%-tné zľavy na vstup. Nebudete mať ani žiadne starosti s prepravou na svahy, v zimnej sezóne premáva bezplatne skibus.

Našim hosťom ponúkame celoročne pohodlné privátne ubytovanie v 6 komfortne zariadených izbách s celkovou kapacitou pre 19 osôb. Vybrať si u nás môžete spomedzi dvoch 2-lôžkových, trojlôžkovej, štvorlôžkovej izby ako aj z dvoch trojlôžkových izieb s možnosťou využitia jednej prístelky. K výbave každej izby patrí televízor, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Tri z izieb sú vybavené taktiež balkónom s pekným výhľadom na okolie.

Príjemný oddych a relax si môžu všetci ubytovaní hostia dopriať v útulnej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, barom a pohodlným posedením. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži veľká kompletne vybavená kuchyňa, umiestnená pri spoločenskej miestnosti rovnako ako aj druhá menšia plne zariadená kuchyňa, nachádzajúca sa na poschodí objektu vedľa jednotlivých izieb. V záhradnej časti ubytovania nechýba vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania na záhradnom krbe. Parkovanie je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.