Loading

Ubytovanie Ski centrum Strednica Ždiar

(468 objektov v okolí 25 km)
Ski centrum Strednica Ždiar

Ski centrum Strednica Ždiar

Ždiar

Ste nenáročný lyžiar, početná rodinka s deťmi alebo sa chcete naučiť stáť na lyžiach? Potom potrebujete mierne a dostatočne široké zjazdovky, kde sa nebudete báť. K tomu krásny výhľad, aby sa Vám lyžovanie zapáčilo, dobré bufety, aby ste si oddýchli a dobrú dostupnosť, aby ste neblúdili. To všetko nájdete v Ždiari, lyžiarskom stredisku Strednica.

Ždiar je typickou rázovitou horskou dedinou. Tvrdé klimatické pomery síce znepríjemňujú život domácim, no pre lyžiarov to znamená naopak dostatok snehu. Obec nájdete na ceste vedúcej do Poľska, v smere na hraničný prechod Lysá Poľana. Samotné stredisko leží priamo pri hlavnej ceste na severnom konci dediny.

Prvá vec, ktorá Vás zaujme po príchode bude okolitá príroda. Stredisko je situované medzi pohorím Spišská Magura Belianskymi Tatrami. Priamo nad nim sa týči ich najvyšší vrchol Havran s 2152 metrami nadmorskej výšky. Až uvidíte celú tú nádheru obsypanú bielučičkým snehom, na chvíľu aj pozabudnete že ste sem prišli lyžovať.

V Ski centre Strednica Ždiar nájdete približne 3 kilometre modrých, najmenej náročných zjazdoviek. Najdlhšia z nich má 600 metrov, pričom vo väčšine sa pohybujú okolo dĺžky 300 metrov. Navyše sú všetky zjazdovky kráľovsky široké. Ide tak o azda jedno z najlepších miest aké poznáme, kde sa naučíte lyžovať. O rýchlo ubúdajúce rady ľudí sa stará až 9 vlekov, na dlhé státie v Strednici určite zabudnete. Prišli ste predsa lyžovať a nie čakať.

Celé stredisko je umelo zasnežované a v spojení so Spišskou Magurou sľubujúcou dostatok snehu tu budete lyžovať nie len cez zimu ale aj na jar. Samozrejme sú Vám k dispozícií reštaurácie, bufety, inštruktori lyžiarskej školy a mnoho iného pre spestrenie Vašej lyžovačky.

Vyskúšať si budete môcť beh na lyžiach, snowparagliding, či tandemové lety. Večer sa zabavíte na večernej diskotéke pod holým nebom. Milovníci prírody určite ocenia prítomnosť blízkeho unikátu, Belianskej jaskyne, ktorá patrí k najnavštevovanejším vôbec. Samozrejme si môžete urobiť výlet aj do blízkych Vysokých Tatier, Tatranskej Lomnice alebo na Štrbské Pleso.

Strednica Ždiar je rozľahlé lyžiarske stredisko vhodné pre začiatočníkov. Samotná dedina Ždiar je obrovská, čo zaručuje dostatok voľných ubytovacích kapacít. Priamo pri stredisku nájdete penzióny, ktoré svojou architektúrou pripomínajú tie alpské. V centre dediny sú mnohé priváty, narazíte aj na cenovo dostupné turistické ubytovne. Niektoré z penziónov sú vybavené modernými wellness centrami a niet lepšieho relaxu po lyžovačke ako v teplej vírivke.

Ždiar, unikátna a preslávená dedinka, víta všetkých lyžiarov. Stačí sa zbaliť a môžete vyraziť. Budeme sa na Vás tešiť.

... zobraziť viac

Penzión Adamják

0,3 km od Ski centrum Strednica Ždiar, Ždiar, na okraji obce / mesta, pri lese / na...
Goralská reštaurácia s krbom

Apartmánový komplex Mountain Resort

0,4 km od Ski centrum Strednica Ždiar, Ždiar, v rekreačnej oblasti, pri vleku
TOP apartmány s výhľadom na Tatry

Spa & wellness Resort Ždiaranka

0,4 km od Ski centrum Strednica Ždiar, Ždiar, na okraji obce...
Vnútorný bazén, sauna, reštaurácia

Chaty Mountain Resort

0,4 km od Ski centrum Strednica Ždiar, Ždiar, v rekreačnej ob...
Chaty s výhľadom na štíty Tatier

Penzión Ciriak

0,5 km od Ski centrum Strednica Ždiar, Ždiar, v obci / v mest...
Možnosť varenia kotlíkového gulášu

Privát Bachleda Ždiar

0,6 km od Ski centrum Strednica Ždiar, Ždiar, v obci / v meste, pri vleku
Hneď vedľa lanovky Strachan Ski centum!

Drevenica Anka

0,6 km od Ski centrum Strednica Ždiar, Ždiar, na okraji obce...
Rodinná dovolenka pod Belianskými Tatram

Ubytko Hanka

0,7 km od Ski centrum Strednica Ždiar, Ždiar, na okraji obce...
Pri lyžiarskom stredisku

Penzión Bachleda

0,8 km od Ski centrum Strednica Ždiar, Ždiar, v obci / v mest...
Nové ubytovanie s výhľadom na Tatry!

Chata pri potoku

0,8 km od Ski centrum Strednica Ždiar, Ždiar, v obci / v mest...
Chata v krásnom prostredí