Loading

Ubytovanie Ski Bachledova dolina - Bachledka

(432 objektov v okolí 25 km)
Ski Bachledova dolina - Bachledka

Ski Bachledova dolina - Bachledka

Ždiar

Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Západné Tatry. Chýbajú Vám ešte jedny? Áno, ide o Belianske Tatry. S nimi pred očami zažijete neopakovateľnú lyžovačku hlavne pre to, že ide o jedno z najkrajších pohorí vôbec.

Na to, aby ste si celú krásu vychutnali na vlastné oči sa musíte vybrať do Ždiaru. Rázovitú dedinku nájdete medzi Popradom a hranicou medzi Poľskom a Slovenskom. Konkrétne ide o Ski Bachledovu dolinu - Jezersko. Lyžiarske stredisko sa rozprestiera na južných a severných svahoch Spišskej Magury.

Spišská Magura tvorí horský hrebeň, ktorý sa tiahne ponad celú dedinu Ždiar a ponúka hotový lyžiarsky raj. V Ždiari Bachledovej doline - Jezersku nájdete množstvo zjazdoviek všetkých náročností. Najviac zjazdoviek, viac ako polovica, je modrej farby, najmenšej náročnosti. Preto je Ždiar mimoriadne priateľský k rodinám s deťmi a úplným začiatočníkom.

Ani pokročilejší lyžiari sa však nebudú nudiť. Stredne náročné a najnáročnejšie zjazdovky sú situované smerom na Jezersko. To zaručuje prirodzené oddelenie začínajúcich lyžiarov a tých lepších. Z toho dôvodu sa nikto nikde nebude zdržiavať alebo zavadzať si. Začiatočníci sú hlavne v Bachledovej doline, tí pokročilejší na Jezersku.

Celé lyžiarske stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 820 – 1160 metrov nad morom. Treba brať do úvahy aj fakt, že v Ždiari je oveľa viac snehu ako v celom okolí. Napriek tomu je stredisko vybavené systémom umelého zasnežovania, vďaka čomu je lyžiarska sezóna skutočne poriadne dlhá.

V stredisku nájdete 5 vlekov 2 sedačkové lanovky, pričom celková dĺžka zjazdoviek je takmer 11 km. Najdlhšia lyžiarska trať v stredisku je značená modrou farbou, jej dĺžka je úctyhodných 1950 metrov.

Ždiar a predovšetkým pohorie Spišská Magura je preslávené výbornými podmienkami na bežecké lyžovanie. To dokazuje prítomnosť až 19 km dlhých bežeckých tratí. Stredisko Bachledova dolina - Jezersko ponúka aj ďalšie možnosti vyžitia. Môžete si tu požičať lyže alebo to skúsiť so snowboardom. Milovníci motorov si neodpustia jazdu na silnom snežnom skútri. Zážitkom je taktiež snowtubing, jazda na nafukovacích kolesách dolu svahom. Najesť sa môžete v štýlovej reštaurácií, rýchle občerstvenie ponúkajú bufety a zahrejete sa v bare.

Byť v Ždiari znamená spoznať tradície oblasti. Ide o jednu z najrázovitejších dedín s typickou architektúrou a zvykmi. Pokiaľ nemáte prírody dosť, môžete si ísť zalyžovať aj večer, prípadne skúsiť inú formu tmy, tú v podzemí. Neďaleko Ždiaru leží známa Belianska jaskyňa.

Lyžiarske stredisko Ski Bachledova dolina – Jezersko je mimoriadne navštevovaným strediskom a láka tisíce lyžiarov zo širokého okolia. K dispozícii pre nich je tu pestrá ponuka ubytovacích možností od prepychových wellness penziónov, cez tie rodinné, moderné apartmány až po turistické ubytovne. Výbornou možnosťou ako stráviť zimnú dovolenku je taktiež prenájom samostatnej chaty. Praskajúci oheň v kozube po dni plnom lyžovania je niečo skutočne magické. Príďte to zažiť do Ždiaru.

... zobraziť viac

Chata Bachledka Bachledova dolina

0,1 km od Ski Bachledova dolina - Bachledka, Ždiar, v rekreač...
Chata s výhľadom na chodník v korunách

Chaty Bachledova

0,2 km od Ski Bachledova dolina - Bachledka, Ždiar, na okraji...
Chaty s viacúčelovým ihriskom a saunou

Chata Horec

0,2 km od Ski Bachledova dolina - Bachledka, Ždiar, v rekreačnej oblasti, pri vleku
S krásnymi výhľadmi, čerstvými bylinkami

Privát pod korunami stromov Nemešány

0,2 km od Ski Bachledova dolina - Bachledka, Ždiar, v rekreačnej oblasti, pri vleku
Ubytovanie pod korunami stromov

Villa Ždiar 681

0,6 km od Ski Bachledova dolina - Bachledka, Ždiar, na okraji obce / mesta, pri lese...
Chata so saunou v Bachledovej doline

Chata Bachledka

0,7 km od Ski Bachledova dolina - Bachledka, Ždiar, v rekreač...
Romantická chata v Bachledovej doline

Apartmán Bachledova dolina

0,8 km od Ski Bachledova dolina - Bachledka, Ždiar, v rekreač...
Pokojná dovolenka za výhodnú cenu

Dve chaty - Marína a Bachledka

0,9 km od Ski Bachledova dolina - Bachledka, Ždiar, v rekreač...
Chata pri lese, v lyžiarskom stredisku

Privát u Ľudvika

1,2 km od Ski Bachledova dolina - Bachledka, Ždiar, v obci...
Ubytovanie blízko lyžiarskeho strediska

Chata na Antošáku

1,3 km od Ski Bachledova dolina - Bachledka, Ždiar, na okraji...
Štýlová chata v krásnom prostredí!